Płyta Amica PG6411SRW biała WOK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Gaz na szkle
Palniki gazowe na szybie ceramicznej łączą zalety gotowania na gazie z wysoką estetyką powierzchni szklanej. Łatwość czyszczenia płyty znacząco poprawia komfort użytkowania.
Palnik specjalny Wok
Palnik o dużej mocy i potrójnym płomieniu, doskonały do gotowania w dużych garnkach i naczyniach typu Wok.
Ruszty żeliwne
Ruszty żeliwne są bardziej wytrzymałe i stabilne, a jednocześnie bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Płyta odetnie dopływ gazu natychmiast jeśli tylko płomień palnika zgaśnie. Dzięki temu rozwiązaniu korzystanie z urządzenia będzie zawsze bezpieczne.
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Płyty gazowe posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie się zapali.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Gazowa |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 13,0 cm palnik WOK (2,8 kW) |
| Przedni prawy | 4,0 cm palnik pomocniczy (1,0 kW) |
| Tylny lewy | 6,5 cm palnik średni (1,8 kW) |
| Tylny prawy | 6,5 cm palnik średni (1,8 kW) |
| Powierzchnia płyty | szkło |
| Rodzaj wykończenia | bezramkowa |
| Sterowanie | Pokrętłami |
| Ruszty | Żeliwne |
| Elektryczny zapalacz gazu | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 51 |
| Wysokość (cm) | 4 |
| Waga | 12,5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.