Pralka Kernau KFWM I 9604 W
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PRALKA KFWM I 9604 W
9 KG ZAŁADUNKU
Pralka Kernau KFWM I 9604 W z ładownością do 9 kg to idealny wybór dla dużych rodzin. Większy bęben umożliwia pranie większych partii odzieży, pościeli czy koców w jednym cyklu, co przekłada się na oszczędność czasu i energii.
PROGRAM CZYSZCZENIA BĘBNA
Program czyszczenia bębna w pralce KERNAU KFWM I 9604 W skutecznie eliminuje osady, bakterie i nieprzyjemne zapachy dzięki cyklowi w wysokiej temperaturze. To prosty sposób na zachowanie higieny urządzenia i przedłużenie jego żywotności.
16 PROGRAMÓW PRANIA
Zestaw 16 programów – w tym cykle antyalergiczne, intensywne oraz oszczędne ECO 40–60°C – pozwala na perfekcyjne dopasowanie parametrów prania do rodzaju tkanin i indywidualnych potrzeb. Pralka dba nie tylko o ubrania, ale i zdrowie domowników.
SYSTEM KONTROLI WYWAŻENIA WSADU
Zaawansowana kontrola wyważenia wsadu zapewnia równomierne rozmieszczenie odzieży w bębnie, minimalizując hałas, wibracje i przedłużając trwałość urządzenia.
KONTROLA ILOŚCI PIANY
System automatycznie rozpoznaje nadmiar piany i aktywuje dodatkowe płukanie. Dzięki temu pranie jest dokładnie wypłukane, co chroni skórę przed podrażnieniami – szczególnie ważne dla alergików i dzieci.
SZYBKIE PRANIE W 15 MINUT
Program szybki 15 minut to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz odświeżyć lekko zabrudzoną odzież w krótkim czasie. Oszczędzasz czas i energię, nie rezygnując z codziennego komfortu i świeżości ubrań.
PROGRAM WSTĘPNEGO PRANIA
Pranie wstępne to funkcja, która skutecznie rozluźnia i usuwa trudne zabrudzenia jeszcze przed rozpoczęciem głównego cyklu prania. To idealne rozwiązanie do prania bardzo brudnej odzieży – gwarantuje lepsze efekty czyszczenia bez potrzeby ręcznego namaczania.
OPÓŹNIENIE STARTU
Funkcja opóźnienia startu daje pełną kontrolę nad czasem rozpoczęcia cyklu prania. Możesz zaplanować pracę pralki na godziny niższego zużycia energii lub wtedy, gdy nikogo nie ma w domu.
SILNIK INDUKCYJNY
Cichy, energooszczędny i trwały silnik indukcyjny zapewnia wydajną pracę urządzenia. Brak szczotek ogranicza zużycie mechaniczne, a to oznacza mniejsze koszty eksploatacyjne i większą niezawodność.
SYSTEM ANTYWYPŁYWOWY
Wbudowany system antywypływowy zapobiega przypadkowemu zalaniu pomieszczenia, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania i chroniąc Twój dom przed uszkodzeniami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 9 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1400 obr/min |
| Głębokość | powyżej 56 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 44 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 50 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak -Led |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 16 |
| Programy prania | Mix, Super szybki, Wełna, Koszule, Sport, Intensywny, Pościel, Antyalergiczny parowy, Bawełna, +Pranie wstępne, Eco 40-60, 20°C, Delikatne, Czyszczenie Bębna, Wirowanie, Płukanie + wirowanie |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Funkcje parowe, Regulacja temperatury, Automatyka wagowa, |
| Zastosowane technologie | silnik indukcyjny ,wymienne łożyska , |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| Kolor | Biały/drzwi czarne |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Głębokość (cm) | 56 / z elementami wystającymi 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.