Pralka Indesit MTWSA 61053 W PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wąska pralka ładowana od frontu
Kompaktowy rozmiar, wygodne funkcje.
Wąska pralka dzięki swojej specjalnej kompaktowej konstrukcji pozwala cieszyć się wszystkimi funkcjami urządzenia o standardowych rozmiarach włącznie z jego pojemnością. Pralka Slim ładowana od przodu zadba o Twoje tkaniny i pozwoli korzystać z funkcji, które oferują pralki o standardowych rozmiarach. Nie musisz już obawiać się, że Twoja przestrzeń w łazience jest za mała na pralkę wysokiej jakości.
3 Szybkie Programy poniżej 1h przy pełnym załadunku pralki
Dbamy o Twój komfort
Szybkie programy prania w nowej pralce Indesit to użyteczny i elastyczny sposób na codzienne pranie pełnego załadunku. Dzięki nim możesz prać tkaniny mieszane, bawełniane w 40 i 60°, uzyskując idealnie czystą odzież w zaledwie godzinę
Pozostałe szybkie programy prania
Dla nas każda minuta jest na wagę złota. Masz wybór spośród wielu szybkich programów prania - trwających od 15 do 59 minut.
Nowa pralka My Time posiada do wyboru wiele szybkich programów prania poniżej 1 godziny: Bawełna 30°, Syntetyczne - 59 minut, Jedwab i Delikatne - 59 minut, Wełna - 59 minut oraz Express - pranie w 15 minut
Opcja - Odplamianie
Wystarczy wybrać rodzaj plam.
Ta funkcja pozwala wybrać rodzaj zabrudzenia, aby optymalnie dostosować cykl usuwania plam. Można wybrać następujące rodzaje zabrudzeń: Żywność - Praca - Na zewnątrz.
WaterBalance Plus
Dokładnie tyle wody, ile potrzebujesz.
Nowoczesny czujnik optymalizuje zużycie wody w każdej fazie prania dostosowując jej ilość do załadunku. Oszczędzasz energię potrzebną do jej podgrzania oraz czas.
16 różnych programów prania
Szeroki wybór programów specjalnych do Twoich ubrań: Mieszane 59', Bawełna 60°, Bawełna 40°, Bawełna 30°, Syntetyki 59', Jedwab i delikatne, Wełna, Ekspres, Bawełna, Syntetyki, Białe, Sport, 20°C, Eco 40 -60, Płukanie+Wirowanie, Wirowanie+Odprowadzenie wody.
Opcja - Dodatkowe płukanie
Wybierz funkcję dodatkowego płukania w celu optymalnego usunięcia detergentu. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie dla osób o wrażliwej skórze.
Opcja - Łatwe prasowanie
Cykle prania i wirowania są modyfikowane w celu ograniczenia powstawania zagnieceń.
Cykle prania w 20°C
Doskonałe rezultaty prania tylko w 20 °C
Opóźnienie startu: 3 / 6 / 9h
Szanujemy Twój czas. Nastaw pranie w odpowiednim dla Ciebie momencie.
Zabezpieczenie przed dziećmi
Blokada zapobiegająca zmianom ustawień przez najmłodszych członków rodziny.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 6 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1000 obr/min |
| Głębokość | do 45 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 64 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 43 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak -Led |
| Opóźnienie startu | Tak /3/6/9 |
| Ilość programów | 16 |
| Programy prania | Mieszane, Bawełna 60°, Bawełna 40°, Bawełna 30°, Syntetyki, Delikatne/Jedwab, Wełna, Bawełna, Syntetyki 59', Szybki 15', Białe, Odzież sportowa, 20°C, Eco 40-60, Płukanie + wirowanie, Wirowanie + odpompowanie |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Start/Pauza, Czyszczenie bębna , |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Głębokość (cm) | 42,5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.