Pralka Indesit MTWSE 61254 WB PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Opóźnione pranie
Program Opóźnione pranie pozwala na wygodne zaplanowanie cykli prania na późniejszą porę dnia lub nocy. Po prostu ustaw program i pozwól swojej pralce Indesit zająć się resztą.
Keylock
Funkcja Keylock została zaprojektowana, aby zapobiec przypadkowemu użyciu panela kontrolnego. Twój ciekawski maluch nie będzie już mógł przypadkowo otworzyć pralki, ani zmienić jej ustawień!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 6 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Głębokość | do 45 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 56 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 43 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak -Led |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 16 |
| Programy prania | Mieszane, Bawełna 60°, Bawełna 40°, Bawełna 30°, Syntetyki, Delikatne/Jedwab, Wełna, Szybki, Bawełna, Syntetyki 59', Białe, Sport, 20°C, Eco 40-60, Płukanie + wirowanie, Wirowanie + odpompowanie |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Pranie wstępne, Start/Pauza |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| Kolor | Biały/drzwi czarne |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Głębokość (cm) | 42,5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.