Pralka Siemens WM14N257PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
speedPack L: przyspiesz swoje programy lub pierz w zaledwie 15 minut.
Chcesz zrobić pranie szybciej? Teraz to możliwe z oszczędzającą czas funkcją varioSpeed. Wybierz odpowiedni czas lub zrób pranie w rekordowym czasie w programach super15' i super30'.
smartFinish: prosty sposób na redukcję zagnieceń.
Jeśli masz suche ubrania, które są pogniecione, rozwiązaniem jest program parowy smartFinish. Wprowadza odpowiednią ilość pary, która redukuje zagniecenia. Oznacza to, że spędzasz mniej czasu na prasowaniu. Dzięki smartFinish nawet mocno pomarszczone tekstylia są wyraźnie wygładzone w ciągu zaledwie 20 minut.
opcja varioSpeed: czyste pranie w czasie do 65% krótszym.
Przyspiesz proces prania nawet o 65% dzięki opcji varioSpeed lub wykonaj całe pranie, płukanie i wirowanie w zaledwie 15 minut dzięki w programie super15.
Klasa efektywności energetycznej A: energooszczędne pranie
Najwyższe klasa efektywności energetycznej: A zapewnia wydajne i doskonałe rezultaty prania.
Program Outdoor/impregnacja: odpowiednie pranie dla wodoodpornych ubrań
Tekstylia outdoorowe wymagają szczególnie delikatnego traktowania, zwłaszcza podczas suszenia. Klejone szwy, powłoki membranowe i tkaniny wodoodporne są szczególnie wrażliwe na ciepło. Program Outdoor zapewnia im stabilną, niską temperaturę, dzięki czemu są prane w perfekcyjny sposób. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możesz również dodać do prania płyn impregnujący.
Bęben waveDrum: delikatne i skuteczne pranie.
Elementy innowacyjnej konstrukcji bębna waveDrum z unikalnym, falistym kształtem i asymetrycznymi łopatkami doskonale się uzupełniają. By szczególnie zadbać o Twoje pranie.
voltMonitor
Dostarcza informacji o ewentualnych wahaniach w poborze prądu
Wskaźnik czasu do końca programu
Na wyświetlaczu pokazywany jest czas pozostały do zakończenia cyklu prania.
Blokada panelu sterowania: zabezpieczanie przed zmianą ustawień przez dzieci
Funkcja pozwala zablokować możliwość, dokonywania zmian w ustawieniach np. przez dzieci
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 9 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1400 obr/min |
| Głębokość | powyżej 56 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 49 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 50 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak -Led |
| Opóźnienie startu | Tak do 24 h |
| Ilość programów | 15 |
| Programy prania | Bawełna, Syntetyki, Delikatne, Wełna/pranie ręczne,Czyszczenie bębna, Program parowy smartFinish, Koszule Business, Hygiene, Jeans/dark laundry, Outdoor + Impregnacja, Odpompowanie / Wirowanie, Mix, Płukanie, Super 15'/30', delikatne/jedwab, |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Gotowe za, Dodatkowe płukanie, Start/Pauza z opcją dołożenia prania, Temperatura, Vario Speed, Pranie wstępne, Zmiana prędkości wirowania/Wstrzymanie wirowania |
| Zastosowane technologie | AntiVibration Design,iQdrive,waterPerfect Plus, |
| Klasa hałasu | A |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 72 dB |
| Pojemność bębna (l) | 65 |
| Kolor | Biały/drzwi czarne |
| Wysokość (cm) | 84,5 |
| Szerokość (cm) | 59,8 |
| Głębokość (cm) | 59 cm / razem z drzwiami 63.2 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.