Płyta Indukcyjna Bosch PUG611AA5E
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Sterowanie TouchSelect Basic: ustawienienie wybranej strefy grzewczej oraz proste ustawienie żądanego poziomu mocy.
Dzięki sterowaniu TouchSelect Basic możesz w prosty sposób regulować żądaną strefę grzewczą. Wystarczy wybrać poziom mocy, który potrzebujesz.
PowerBoost: do 35% szybsze grzanie w stosunku do najwyższego poziomu mocy.
Jeśli chcesz szybko i łatwo przyrządzić posiłek, skorzystaj z pomocy PowerBoost. Ta praktyczna funkcja zwiększa moc, zapewniając ultraszybkie nagrzewanie. Aktywuj tę opcję na swojej płycie indukcyjnej, aby zagotować duże ilości wody i podgrzewaj naczynia nawet o 35% szybciej niż na najwyższym poziomie mocy.
Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci: blokuje panel sterowania i zapobiega niezamierzonym zmianom ustawień
Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci: blokuje panel sterowania płyty przed przypadkową zmianą ustawień.
Technologia indukcyjna: średnio o 20% mniejsze zużycie energii niż płyta ceramiczna (z grzałkami).
Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tylko tam, gdzie jest potrzebne — w dnie naczynia. Co to dla Ciebie znaczy? Więcej bezpieczeństwa i wygody. Dodatkowo płyta indukcyjna zużywa średnio o 20% mniej energii niż płyta szklano‑ceramiczna (z grzałkami)
Gotowanie dwóch litrów wody? Nawet dwukrotnie szybciej.
Funkcja QuickStart: rozpocznij gotowanie od razu wybierając żądany poziom mocy.
Funkcja QuickStart wykrywa miejsce usytuowania naczynia na płycie i automatycznie wyświetla odpowiednią strefę grzania na panelu sterowania. Możesz od razu zacząć gotowanie i wybrać odpowiedni poziom grzania dla swojego naczynia, bez zbędnej zwłoki.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 145 mm, 1.4 kW |
| Przedni prawy | 180 mm, 1.8 kW |
| Tylny lewy | 180 mm, 1.8 kW (maks. moc 3.1 kW) PowerBoost |
| Tylny prawy | 145 mm , 1.4 kW |
| Powierzchnia płyty | Szkło ceramiczne |
| Rodzaj wykończenia | Bezramkowa |
| Sterowanie | Sterowanie dotykowe + / - |
| Ilość poziomów mocy | 9 |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tylko 230 V |
| Moc przyłączeniowa | 4600 W |
| Dodatkowe funkcje | QuickStart , QuickStop , |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 59,2 cm |
| Głębokość (cm) | 52,2 |
| Wysokość (cm) | 5,1 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.