Pralka Kernau KFWM I 6404 W
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
PRALKA KFWM I 6404 W
6 KG ZAŁADUNKU
Pojemność 6 kg i 39-litrowy bęben to optymalna przestrzeń dla codziennego prania w mniejszych gospodarstwach domowych. Umożliwia wygodne pranie odzieży, ręczników czy pościeli, bez potrzeby częstego uruchamiania urządzenia.
CZYSZCZENIE BĘBNA
Funkcja czyszczenia bębna pozwala utrzymać wnętrze pralki w idealnej czystości. Regularne uruchamianie programu usuwa resztki detergentów i bakterii, przedłużając trwałość sprzętu i zapewniając higieniczne warunki prania.
16 PROGRAMÓW PRANIA
Zróżnicowana gama 16 programów prania pozwala dopasować cykl do każdego typu tkaniny i poziomu zabrudzenia. Program ECO 40–60°C łączy skuteczność z energooszczędnością, a tryb antyalergiczny zapewnia dokładne wypłukanie detergentów – idealny dla alergików i dzieci.
BLOKADA RODZICIELSKA
Blokada rodzicielska to funkcja, która skutecznie zabezpiecza pralkę przed przypadkową zmianą ustawień przez dzieci. Po jej aktywacji panel sterowania zostaje zablokowany, dzięki czemu urządzenie kontynuuje pracę bez ryzyka przerwania cyklu.
WSKAŹNIK POZOSTAŁEGO CZASU PRANIA
Czytelny wskaźnik pozostałego czasu prania umożliwia bieżące monitorowanie cyklu. Dzięki niemu łatwo zaplanujesz pozostałe obowiązki domowe, mając pełną kontrolę nad czasem pracy urządzenia.
SILNIK INDUKCYJNY
Silnik indukcyjny w modelu KFWM I 6404 W to połączenie wydajności, trwałości i cichej pracy. Brak szczotek w konstrukcji oznacza mniejsze zużycie mechaniczne, a co za tym idzie – dłuższą żywotność urządzenia oraz niższe rachunki za energię.
SYSTEM ANTYWYPŁYWOWY
Zintegrowany system antywypływowy zwiększa bezpieczeństwo użytkowania pralki, chroniąc mieszkanie przed zalaniem. To niezawodne rozwiązanie daje spokój podczas każdego cyklu prania.
STEROWANIE PRZYCISKAMI I POKRĘTŁEM
Intuicyjne sterowanie przyciskami i pokrętłem zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich funkcji pralki. Przejrzysty panel użytkownika pozwala na łatwe wybieranie programów nawet osobom starszym lub mniej zaawansowanym technologicznie.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 6 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1000 obr/min |
| Głębokość | do 45 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 48 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 43 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak -Led |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 16 |
| Programy prania | Mix, Super szybki, Wełna, Koszule, Sport, Intensywny, Pościel, Antyalergiczny parowy, Bawełna, +Pranie wstępne, Eco 40-60, 20°C, Delikatne, Czyszczenie Bębna, Wirowanie, Płukanie + wirowanie |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Funkcje parowe, Regulacja temperatury, Automatyka wagowa, |
| Zastosowane technologie | silnik indukcyjny ,wymienne łożyska , |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| Kolor | Biały/drzwi czarne |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Głębokość (cm) | 45 /z elementami wystającymi 49 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.