Lodówka Samsung RB38C602CSAEF
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Zużywa nawet do 15% mniej energii
AI Energy - inteligentne zarządzanie zużyciem energii z aplikacją SmartThings
Monitoruj i oszczędzaj zużycie energii w lodówkach z wbudowanym modułem Wi-Fi. AI Energy w aplikacji SmartThings pozwala na łatwe sprawdzenie zużycia energii w wybranym dziennym, tygodniowym oraz miesięcznym okresie. Po wybraniu AI Saving Mode aplikacja sama zoptymalizuje zużycie energii, tak aby zużywać jej nawet do 15% mniej. Optymalizacja ta bazuje na wzorcach takich jak częstotliwość otwierania drzwi, szybkości pracy kompresora oraz częstotliwości cyklu rozmrażania.
Więcej miejsca w lodówce
Technologia SpaceMax™
Technologia SpaceMax™ umożliwiła uzyskanie większej przestrzeni użytkowej. Wyjątkowy i wysoko wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Wnętrze lodówki daje Ci teraz znacznie więcej pojemności do dyspozycji bez zwiększania zewnętrznych wymiarów lub obniżania wydajności energetycznej.
SmartThing Energy
Wydajność energetyczna, przemyślane oszczędności
Zarządzaj swoim zużyciem energii, aby obniżyć rachunki za prąd. SmartThings Energy podsuwa wskazówki dotyczące efektywności energetycznej, w czasie rzeczywistym monitoruje zużycie energii przez urządzenia i porównuje je z poprzednim miesiącem. A nawet ostrzega Cię, jeśli Twoje miesięczne założenia mogą zostać przekroczone.
SmartThings Home Care
Inteligentna konserwacja urządzeń
Zadbaj o lodówkę jeszcze łatwiej. SmartThings Home Care monitoruje urządzenia, sprawdza ich stan, w tym stan filtra wody i w czasie rzeczywistym wysyła alerty. Automatycznie powiadomi Cię o konieczności wymiany części, wykryciu problemu i zasugeruje rozwiązanie.
Samsung Food
Inteligentne gotowanie, smaczne potrawy
Świadomie planuj, gotuj i kupuj żywność. Samsung Food umożliwia tworzenie listy przechowywanych produktów i zarządzanie ich datami ważności – dzięki temu zawsze możesz sprawdzić, co akurat masz w lodówce. Proponuje również spersonalizowane przepisy na podstawie Twoich preferencji oraz posiadanych składników.
Równomierne chłodzenie w każdym zakamarku lodówki
All-around Cooling
Twoje jedzenie będzie zawsze odpowiednio schłodzone. System All-Around Cooling delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu, co zapewnia skuteczniejsze i łatwiejsze chłodzenie wszędzie tam, gdzie wymaga tego żywność. Precyzyjnie, szybko i w każdym zakątku Twojej lodówki. Dzięki temu jedzenie utrzymuje optymalną temperaturę oraz pozostaje świeże na dłużej.
Koniec z rozmrażaniem i oszronioną żywnością
Pełny No Frost
Technologia pełnego No Frost marki Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze – bez rozmrażania.
Szybkie chłodzenie i intensywne zamrażanie
Power Cool / Power Freeze
Ciesz się szybkim chłodzeniem – przycisk Power Cool uruchamia intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do lodówki i umożliwia prędkie schłodzenie żywności oraz ulubionych napojów. Natomiast Power Freeze zapewnia szybkie zamrożenie dużej ilości produktów, w tym lodu.
Więcej miejsca w drzwiach na większe butelki
Pojemnik Big Guard
Przechowuj w drzwiach większe butelki o rozmiarze nawet do 2,2l i nie marnuj już miejsca na półkach. Duży Pojemnik w drzwiach pomoże Ci bezpiecznie przechowywać większe butelki, szerokie kartony i więcej opakowań. Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć swoje ulubione schłodzone napoje zawsze pod ręką.
Otwarcie na 90 stopni nawet przy ścianie
Zlicowane Drzwi
Ustaw swoją lodówkę gdzie tylko chcesz, bez obaw o otwieranie drzwi nawet przy ścianie. Dzięki zaprojektowanym zlicowanym drzwiom, możesz otwierać lodówkę na 90°, a jej brzeg nie zahaczy o ścianę. Teraz możesz ustawić lodówkę w najbardziej praktycznym miejscu, a jej drzwi otworzą się w pełni i ułożą równo do bocznej ściany.
Idealnie harmonijny i stylowy design
Dopracowany w każdym calu
Nadaj Twojej kuchni wyjątkowo stylowego wyglądu. Schludny i nowoczesny design ze standardową głębokością 658 mm sprawia, że lodówka nie wystaje poza linię szafki. Posiada również estetyczne, płaskie drzwi i gładki tył, który pozwala dosunąć urządzenie do ściany. Minimalistyczne wnętrze posiada ukryty wyświetlacz, półkę na napoje oraz eleganckie balkoniki.
Rozwiązania opracowane z myślą o higienie i bezpieczeństwie
Clean Back
Nowe lodówki wykończono z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. Ich płaskie plecy z metalowym wykończeniem zapewniają czystość i estetykę, cichą pracę oraz bezpieczeństwo w transporcie i podczas użytkowania.
Trwały i efektywny kompresor
Kompresor Digital Inverter
Technologia Digital Inverter automatycznie dostosowuje prędkość kompresora w zależności od zapotrzebowania na chłodzenie (aż 7 poziomów), aby zapewnić wydajniejszą pracę.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Dwudrzwiowa |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Wysokość | 203 cm |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Głębokość (cm) | 65,8 |
| Pojemność całkowita (l) | 390 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 274 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 114 |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 169 |
| Zdolność zamrażania | 8 kg/24 godz. |
| Czas przechowywania bez zasilania | 9 godz. |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | Mono Cooling |
| Sterowanie | Wyświetlacz Wewnętrzny |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu [dB] | 35 |
| Możliwość przełożenia drzwi | TAK |
| Klasa klimatyczna | SN, N, ST, T |
| Zastosowane technologie | AI Energy Mode, SpaceMax, Humidity Fresh, Power Cool, Power Freeze |
| Wyposażenie | Pojemnik na jajka, Tacka na lód |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED Górne |
| Liczba półek | 5 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 1 |
| Półka na butelki | 1 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 3 |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 3 |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| Funkcja szybkiego mrożenia | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.