Pralka Indesit IMA 862 MY TIME PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pralka Indesit IMA 862 MY TIME PL 8kg Slim to idealne rozwiązanie dla Twojego domu. Oferuje pojemność 8 kg i 15 zróżnicowanych programów prania, w tym szybki 15-minutowy. Dzięki kompaktowym wymiarom, zmieści się nawet w małej przestrzeni. Klasa energetyczna A to oszczędność energii.
Zapomnij o problemach z praniem
Ciesz się czystymi i miękkimi ubraniami już w godzinę, jednocześnie redukując zagniecenia i skracając czas prasowania o 30%. Technologia Push&Go Steam wykorzystuje parę do rozluźnienia włókien i zapewnia świeże, gładsze ubrania po każdym praniu.
Push&Go
Technologia Push&Go została opracowana tak, aby skutecznie usuwać ponad 20 powszechnych rodzajów plam, bez konieczności wstępnego czyszczenia, w zaledwie 45 minut, za naciśnięciem jednego przycisku.*
*Wymagane jest jedno naciśnięcie po pierwszym włączeniu urządzenia.
Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy zapewnia doskonałą energooszczędność, a jednocześnie poprawia rezultaty prania. Kalibracja obrotów na wszystkich etapach programu zwiększa siłę piorącą detergentu. Każdy ruch został zaprojektowany tak, aby skuteczniej usuwać plamy, dbając jednocześnie o Twoje ubrania. Doskonała kontrola silnika redukuje wibracje na wszystkich etapach, nawet podczas wirowania, zapewniając cichszą pracę.
Opóźnienie
Zaplanuj pranie na dogodny dla siebie czas dzięki opcji Opóźnienie. Wystarczy ustawić program, a pralka zajmie się resztą.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 8 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Głębokość | 46 - 50 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 42 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 47 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak -Led |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 15 |
| Programy prania | Intensywny, Dziecięce, Pościel, Bielizna, Puchowe, Eco 40-60, Wełniane, Bawełna, Mieszane, Koszule, 20°C, Szybki 15', Płukanie, Wirowanie + odpompowanie, Czyszczenie Bębna |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Płukanie, Start/Pauza |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 50,8 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.