Pralka Amica WA0S610DO
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Klasa energetyczna D
Oszczędność energii i niższe rachunki za prąd
Wyobraź sobie, że twoje rachunki za prąd znacznie zmalały. To możliwe! Pralki w klasie energetycznej D zużywają o 13% mniej energii niż pralki w klasie E, co oznacza oszczędność energii na poziomie 28 cykli rocznie. Wybierz pralkę, dzięki której wyraźnie zmniejszysz wydatki.
Program pranie parowe
Higieniczna czystość
Pranie z pełną parą? Wystarczy jeden przycisk, by uruchomić przeznaczony do tego program. Po jego wybraniu pralka pobiera niewielką ilość wody. Podgrzewa ją i zamienia w parę która usuwa bakterie, zarazki i nieprzyjemne zapachy znajdujące się na odzieży. Następnie uruchamiany jest pełny cykl prania. Dla higienicznie czystych i pachnących świeżością ubrań.
Program Higieniczny 90°C
Sterylnie czyste pranie
Mocno zabrudzone tkaniny oraz ubranka dla dzieci wymagają szczególnego traktowania. Dlatego warto postawić na higienę. Wysoka temperatura 90°C zapewnia wysoki poziom dezynfekcji, co sprawia, że pranie po zakończonym cyklu jest sterylnie czyste i bezpieczne do noszenia.
Program Express 15'
Szybkie odświeżenie odzieży
Chciałbyś odświeżyć ubrania na nadchodzący sezon lub szybko przeprać lekko zabrudzoną odzież? Z programem Express 15' w zaledwie 15 minut pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, kurzu i lekkich zabrudzeń. Program uwzględnia wszystkie trzy etapy prania: zasadnicze, płukanie, wirowanie. To praktyczne rozwiązanie stworzone z myślą o oszczędności czasu i energii.
Program Sport 45'
Jak odświeżyć odzież sportową po treningu, spacerze czy jeździe na rowerze? Ułatwia to program Sport 45’ realizujący cały cykl prania już w 45 minut.
Program Baby 60⁰C
Program wyróżniający się wysoką temperaturą prania oraz długim i intensywnym procesem płukania zapewniając maksymalną higienę dla delikatnej skóry maluszka.
ChildLock
Funkcja wyjątkowo przydatna dla rodzin z dziećmi, pozwalająca zablokować przyciski funkcyjne. Dzięki temu unikniesz przypadkowej zmiany ustawień lub wyłączenia pralki.
AutoSensor
Nie chcesz wybierać między oszczędnością wody a jakością prania? Czujnik poziomu wody automatycznie dobierze wodę do programu oraz rodzaju i ilości odzieży.
SoftDrum
Bębny w pralkach Amica mają specjalne przetłoczenia, które nie tylko nie niszczą pranej odzieży, ale także zwiększają jakość i efektywność prania.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 6 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1000 obr/min |
| Głębokość | do 45 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 64 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 43 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak/3/6/9 |
| Ilość programów | 23 |
| Programy prania | Syntetyki, Mix 40°C, Bawełna, Bawełna 20°/30°, Baby Care 60˚, Eco 40-60, Auto czyszczenie, Para, Wirowanie, Płukanie, Delikatne 30°, Delikatne, Sport 45', Express 15', Jeans 40°C, Hygiene+ 90°C, Extra 40°C, Extra 60°C, Mix 40°C 3h/6h,/9h,Express 30’, |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Pranie wstępne, Dodatkowe płukanie, Pomiń wirowanie, |
| Zastosowane technologie | Wymienne łożyska , |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 79 dB |
| Pojemność bębna (l) | 39,5 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Głębokość (cm) | 40 cm / razem z drzwiami 44 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.