Płyta indukcyjna MPM MPM-60-IM-05
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Przyrządzaj ulubione, pieczone i gotowane dania z doskonałym rezultatem za każdym razem. Płyta indukcyjna MPM-60-IM-05 wygląda stylowo i jest energooszczędna. Skośne szlifowane krawędzie dodają jej szyku i elegancji
Duże możliwości
Płyta MPM-60-IM-05 została stworzona z solidnych materiałów hartowanych użytych do konstrukcji płyty. Oprócz wygody użytkowania płyta marki MPM pozwala na korzystanie z wielu praktycznych funkcji, takich jak możliwość precyzyjnego ustawienia mocy do dziewięciu poziomów, czy blokady włączenia przez dzieci.
Funkcja Booster
Płyta indukcyjna MPM-60-IM-05 wyposażona jest w funkcję Booster pozwala zwiększyć moc pola grzejnego nawet o kilkadziesiąt procent, dzięki czemu znacznie skraca czas gotowania i podgrzewania potraw. Pole działa w takim trybie przez okres 5 minut, po czym wraca do mocy wybranej wcześniej.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 2000 W |
| Przedni prawy | 1500 W |
| Tylny lewy | 1500 W |
| Tylny prawy | 2000 W |
| Powierzchnia płyty | szkło |
| Rodzaj wykończenia | 3 krawędzie skośne szlifowane |
| Sterowanie | dotykowe |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 7 kW |
| Dodatkowe funkcje | timer elektroniczny |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Wysokość (cm) | 5,5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.