Płyta Electrolux EIS62443 SenseBoil SLIM-FIT
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Funkcja SenseBoil® - pilnuje wrzącej wody
Płyta indukcyjna SenseBoil® seria 600 pilnuje wrzącej wody. Temperatura jest automatycznie regulowana, gdy woda zbliża się do punktu wrzenia, aby delikatnie się gotowała, a Ty możesz skoncentrować się na tworzeniu pysznych dań.
Wrząca woda pod kontrolą
Czujnik wykrywa moment, gdy woda w garnku zbliża się do temperatury wrzenia i odpowiednio reguluję temperaturę, aby spowodować delikatne gotowanie się wody. Dzięki temu masz więcej czasu na tworzenie pysznych dań.
Funkcja Hob2Hood® - czysta wygoda
Funkcja Hob2Hood® zapewnia bezprzewodowe połączenie pomiędzy płytą a okapem. Po prostu rozpocznij gotowanie, a okap automatycznie dostosuje swoje ustawienia na podstawie opcji wybranych na płycie. Skoncentruj się tylko na gotowaniu.
Precyzyjne i szybkie sterowanie DirectTouch
Szybko reguluj temperaturę za pomocą dotykowych sliderów Direct Touch. Każde z pól grzejnych ma oddzielne sterowanie, co pozwala łatwo zmieniać ustawienia mocy. Gładka powierzchnia płyty jest przy tym bardzo wygodna w czyszczeniu.
Strefy grzejne Infinite
Strefy grzejne Infinite dostosowują się do rozmiarów Twoich garnków lub patelni niezależnie od ich wielkości, zapewniając najlepszą wydajność. Ciesz się efektywnym gotowaniem.
Funkcja PowerBoost - intensywne podgrzewanie
Wybierz funkcję PowerBoost, aby włączyć tryb szybkiego podgrzewania. To idealny sposób na szybkie zagotowanie wody, a także rozgrzanie garnka lub patelni.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 2300/3700W/210mm |
| Przedni prawy | 1400/2500W/145mm |
| Tylny lewy | 1800/2800W/180mm |
| Tylny prawy | 1800/2800W/180mm |
| Rodzaj wykończenia | Bezramkowa ze szlifem |
| Sterowanie | Direct Access: dotykowa technologia sterowania |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 7200 W |
| Dodatkowe funkcje | Podświetlane sterowanie, Strefy indukcyjne z opcją Booster, Wykrywanie obecności garnka, Funkcja automatycznego szybkiego grzania, Blokada ustawień, Zabezpieczenie przed dziećmi, Sygnał dźwiękowy z opcją wyłączenia, Funkcja odliczania czasu, EcoTimer™: Fu |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Waga | 10,5 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.