Płyta Electrolux EHF6342XOK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Niewielkie elementy sterujące dla zapewnienia większej ilości miejsca na płycie
Dotykowe elementy sterujące z sygnalizacją dźwiękową zaprojektowano w taki sposób, aby zajmowały jak najmniej miejsca i nie tracąc nic na czytelności, zapewniały Ci więcej przestrzeni do gotowania.
Łatwy dostęp do wszystkich elementów sterujących – dzięki panelowi na płycie grzejnej
Elementy sterujące płyty grzejnej zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były zawsze łatwo dostępne. Wystarczy sięgnąć i wyregulować ustawienia.
Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby przerwać i ponownie wznowić gotowanie
Czasem trzeba na chwilę oderwać się od gotowania. Dzięki funkcji Stop+Go wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby na chwilę przerwać proces gotowania, a później go wznowić z takimi samymi ustawieniami.
Intuicyjna kontrola nad zakończeniem procesu gotowania
Aby zachować intuicyjną kontrolę, użyj zegara. Po upływie zaprogramowanego czasu gotowania automatycznie wyłączy on płytę grzejną i powiadomi Cię o tym za pomocą sygnału dźwiękowego.
Zawsze wiesz, które pole grzejne jest nadal gorące
Dzięki wskaźnikom ciepła resztkowego zastosowanym w płycie grzejnej będziesz zawsze wiedzieć, które jej obszary są nadal gorące.
Zabezpiecz swoje dzieci przed możliwością przypadkowego włączenia płyty grzejnej
Płyta grzejna jest wyposażona w praktyczną blokadę uruchomienia, która uniemożliwia jej przypadkowe włączenie przez dzieci. Wystarczy jedno dotknięcie przycisku.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Ceramiczna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | Hilight, podwójna, 750/2200W/120/210mm |
| Przedni prawy | Hilight, 1200W/145mm |
| Tylny lewy | Hilight, 1200W/145mm |
| Tylny prawy | Hilight, podwójna, 700/1700W/120/180mm |
| Powierzchnia płyty | szkło ceramiczne |
| Rodzaj wykończenia | ramka stalowa |
| Sterowanie | dotykowe |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 6,3 kW |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 51,6 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.