Płyta Electrolux CIT61443 SLIM-FIT
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Technologia indukcyjna z myślą o szybszym i bardziej precyzyjnym gotowaniu
Technologia indukcyjna błyskawicznie dostarcza ciepło, szybko nagrzewając naczynia. Równie szybko i precyzyjnie reaguje na dotknięcie elementów sterujących, dzięki czemu zapewnia dokładnie taką moc grzania, jaka jest potrzebna.
Zaoszczędź czas na czyszczeniu
Dzięki powłoce EasyClean, czyszczenie płyty grzejnej nie stanowi żadnego problemu. Zapobiega ona przywieraniu zabrudzeń do powierzchni urządzenia. Wystarczy użyć wilgotnej szmatki i gotowe! Naprawdę nie potrzeba więcej.
Przesuń palcem, dostosować ustawienia płyty
Czułe na dotyk pola suwakowe pozwalają łatwo i płynnie regulować ustawienia płyty grzejnej. Aby zwiększyć lub zmniejszyć moc, wystarczy dotknięcie palcem. Dzięki temu gotowanie może odbywać się zawsze w odpowiedniej temperaturze.
Hob2Hood Automatyczne regulacja pracy okapu z poziomu płyty
Regulacja okapu podczas gotowania może rozpraszać Twoją uwagę - ale nie z funkcją Hob2Hood. Funkcja ta umożliwia automatyczne włączenie okapu i oświetlenia, gdy rozpoczynasz gotowanie, za pomocą przycisku na płycie.
Rozwiń swoją kulinarną kreatywność
Chcesz szybko zagotować wodę lub rozgrzać patelnię? Użyj funkcji Power Booster, która umożliwia szybkie rozgrzanie pola grzejnego.
Intuicyjny timer
Pomoże Ci łatwo kontrolować cały proces gotowania. Można go ustawić na maks. 60 minut, aby precyzyjnie odmierzyć potrzebny czas. Po upływie tego czasu wyłącza wybrane pole grzejne, a ponadto może także pełnić funkcję minutnika, gdy nie będziesz używać płyty.
Płyty indukcyjne Slim-fit
Poznaj innowacyjne płyty Electrolux Slim-Fit! Można je zamontować w blacie 12mm! Instalacja jest błyskawiczna a dzięki platformie SLIM-FIT istnieje możliwość zastąpienia dowolnej płyty elektrycznej i gazowej płytą indukcyjną
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 2300/3700W/210 mm |
| Przedni prawy | 1400/2500W/145 mm |
| Tylny lewy | 1800/2800W/180 mm |
| Tylny prawy | 1800/2800W/180 mm |
| Powierzchnia płyty | szkło |
| Rodzaj wykończenia | bezramkowa ze szlifem |
| Sterowanie | sensorowe |
| Ilość poziomów mocy | 14 |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 7.2 kW |
| Dodatkowe funkcje | Podświetlane sterowanie, Booster, Wykrywanie obecności garnka, automatyczny wyłącznik, EcoTimer |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Waga | 10,78 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.