Pralka Whirlpool NTDLR 7220SS PL-N
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
6. Zmysł Wybierz technologię, która myśli za Ciebie
Poznaj innowacyjną technologię, która zaskakuje doskonałymi rezultatami za każdym razem i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody oraz energii elektrycznej. Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6. Zmysł w pralce NTDLR7220SSPL/N automatycznie dobierze najlepsze ustawienia dla rodzaju tkanin oraz wielkości załadunku.
FreshCare Odkryj nowy wymiar świeżości
Zachowuje świeżość ubrań poprzez delikatne ruchy bębna po zakończeniu prania, aż do czasu otwarcia pralki.
Kolorowe 15° Zachowaj kolory na dłużej
Funkcja Kolorowe 15° w pralce NTDLR7220SSPL/N pozwala skutecznie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu bez obaw o mieszanie się kolorów. Przekonaj się, że pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak skuteczne, jak w 40°C!
Pozycjonowanie bębna Rozwiązanie, które ułatwia pranie
Dzięki funkcji drum up pralka automatycznie ustawi bęben w odpowiedniej pozycji po praniu bez potrzeby manualnego przekręcania.
Miękkie otwieranie bębna Łatwość użycia w każdym detalu
Soft Opening pozwala otworzyć bęben jednym dotknięciem, co zdecydowanie ułatwia użytkowanie jeżeli trzymasz w rękach pranie.
Dozownik detergentu Prostota i łatwość użytkowania
Przejrzyste, duże okna do łatwego sprawdzenia ilości środków piorących
Oszczędzanie energii Rozwiązanie przyjazne dla środowiska
Osiągnij optymalne połączenie doskonałych rezultatów prania i jeszcze niższego zużycia energii przy niższej temperaturze i nieco zmodyfikowanym czasie trwania cyklu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od góry |
| Załadunek | 7 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Głębokość | powyżej 56 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 78 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 45 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 13 |
| Programy prania | Mieszane, Bawełna Eco, Kolory, Wełniane, Wirowanie, Płukanie + Wirowanie, Delikatne, Odkażanie, Syntetyki, Szybki (30 min.), Bawełna, Płukanie, Pranie ręczne/delikatne |
| Pranie krótkie | Tak |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu pranie /wirowanie | 60/78 dB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 90 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Waga | 57 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.