Pralka Whirlpool NTDLR 6040S PL/N
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
FreshCare Świeże pranie, bez natychmiastowego wyjmowania z pralki
FreshCare ma na celu utrzymanie świeżości prania w bębnie.
Po włączeniu opcji, pranie przechowywane jest wewnątrz wirującego bębna, do sześciu godzin. Stałe, delikatne ruchy bębna powodują napowietrzanie włókien i pomagają w utrzymaniu świeżości.
Odkażanie 60° Wyeliminuj 99% bakterii
Ten specjalny program pomoże Ci bezpiecznie zwalczać bakterie i chronić Twój domowy budżet.
Kolory 15° Maksymalna ochrona kolorów
Pełne bezpieczeństwo dla kolorów Twoich ubrań
Opcja szybszego prania Ekspresowe pranie
Ta specjalna opcja jest kompatybilna z większością standardowych programów. Jej głównym celem jest skrócenie czasu trwania cyklu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od góry |
| Załadunek | 6 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1000 obr/min |
| Głębokość | powyżej 56 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 56 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 43 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak, LED |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 14 |
| Pranie krótkie | Tak |
| Zastosowane technologie | Fresh Care, 6-zmysł, Soft Opening |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 78 dB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 90 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Waga | 53 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.