Pralka Whirlpool FFB 8258 BV PL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
FreshCare+
Zachowaj świeże ubrania po zakończeniu cyklu. Innowacyjny system FreshCare+ dba o Twoje ubrania wewnatrz pralki wykorzystując delikatne działanie pary i ruchy bębna.Nowy system FreshCare+ delikatnie masuje pranie regularnymi, wolnymi ruchami naprzemiennie związanymi z działaniem pary - umożliwiając cyrkulację powietrza wewnątrz włókien, dla utrzymania świeżości ubrań i zapobieganiu nieprzyjemnym zapachom. System FreshCare+ pozostawia ubrania świeże - nawet kilka godzin po zakończeniu cyklu.
Steam Refresh
Dzięki SteamRefresh możesz odświeżyć swoje ubrania bez nastawiania prania. W tym specjalnym cyklu odświeżania pralka generuje parę, która wnika we włókna, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy i wygładzając zagniecenia. Ubrania są gotowe do ponownego założenia już po 20 minutach.
Poziom zabrudzenia
Rezultaty „szyte na miarę”. Ta pralka Whirlpool wykrywa poziom zabrudzeń Twojego prania i automatycznie wybiera optymalne ustawienia prania, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się doskonałymi rezultatami.
Zabezpieczenie przed dziećmi
Bezpieczeństwo przede wszystkim. Zabezpieczenie przed dziećmi zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia przez niemowlę lub dziecko.
Codzienne
Codzienne pranie bez wysiłku. Program codzienne pierze średnią codzienną ilość (3,5 kg) rzeczy z tkanin bawełnianych i syntetycznych w 40°C już w 60 minut.
Pasek postępu programu
Intuicyjne sterowanie. Pasek postępu programu sprawia, że w prosty i intuicyjny sposób możesz śledzić postęp cyklu prania.
Szybkie pranie 30 min
Szybkie rezultaty. Program szybkie pranie 30' daje Ci doskonałe rezultaty prania, na jakie zasługujesz, w zaledwie 30 minut.
Wyświetlacz pozostałego czasu
Doskonałe wyczucie czasu. Wyświetlacz pokazujący czas pozostały do końca cyklu to proste i intuicyjne rozwiązanie, dzięki któremu wiesz, kiedy Twoje pranie będzie gotowe.
Program wełna
Perfekcyjna pielęgnacja wełny. Nasze programy do prania wełny, zapewniające pielęgnację i komfort, jakich potrzebujesz, zostały przetestowane i zatwierdzone przez The Woolmark Company.
Szybkie 30 min
Dla Twojej wygody. Program szybkie 30' daje Ci doskonałe rezultaty prania, na jakie zasługujesz, w zaledwie 30 minut.
1200 rpm
Wyjątkowa prędkość. Bęben obraca się z prędkością 1200 obrotów na minutę.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 8 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Głębokość | powyżej 56 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Klasa wirowania | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 48 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 13 |
| Programy prania | Mieszane, Syntetyczne, Delikatne, 20 st. C, Szybki 30', Białe, Bawełniane, Eco 40-60, Sport, Kołdra, Odświeżanie parowe, Płukanie i wirowanie, Wirowanie i wypompowywanie |
| Pranie krótkie | Tak |
| Zastosowane technologie | Fresh Care, 6-zmysł, Clean+ |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 79 dB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 63 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.