Pralka Samsung WW90DG6U85LBU4
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Pralka Samsung WW90DG6U85LBU4 AI 9 kg 1400 obr/min EcoBubble Autodozowanie
Odkryj pralkę Samsung WW90DG6U85LBU4! Z AI, 9 kg wsadu i 1400 obr./min, zapewnia inteligentne pranie. Technologia EcoBubble™ skutecznie usuwa zabrudzenia w niskich temperaturach, a funkcja automatycznego dozowania detergentu gwarantuje idealne rezultaty i oszczędność. Najwyższa klasa A.
Inteligentne oszczędzanie energii
SmartThings AI Energy Mode
Monitorowanie zużycia energii i zdalna obsługa Twojej pralki. SmartThings AI Energy Mode pozwala z łatwością sprawdzać i kontrolować poziom zużytej energii za pomocą smartfona. Co najważniejsze, programy, które działają w AI Energy Mode pozwalają ograniczyć konsumpcji energii elektrycznej nawet o 70%! To dzięki zastosowaniu technologii Ecobubble™, praniu w niższej temperaturze i wydłużeniu czasu cyklu.
Pierz za mniej
Do 10% więcej oszczędności w klasie A
Pierz zużywając mniej energii. Pralki Samsung wyróżniają się wysoką klasą energetyczną. Dzięki zastosowanym w modelu WW90DG6U85LBU4 rozwiązaniom oszczędza on aż do 10% więcej energii niż klasa A. Zaawansowane rozwiązania technologiczne optymalizują pracę i skracają czas prania, co zmniejsza zużycie prądu.
Energooszczędne, skuteczne, inteligentne pranie
AI EcoBubble™
Technologia AI EcoBubble™ tworzy aktywną pianę, która umożliwia skuteczne i energooszczędne pranie nawet w niskiej temperaturze. Detergent, woda i powietrze łączą się jeszcze przed rozpoczęciem cyklu tworząc aktywną pianę, która wnika w tkaniny. Dzięki temu zabrudzenia usuwane są nawet o 24% efektywniej. Piorąc w niskiej temperaturze możemy ograniczyć również zużycie energii nawet o 70%, jednocześnie chroniąc kolor i fakturę ubrań nawet o 45.5% lepiej. Dodatkowo sprawdzany jest rodzaj pranych materiałów, aby jeszcze lepiej dopasować ilość piany, czas i temperaturę prania oraz szybkość obrotów bębna.
Precyzyjnie inteligentna
Pranie Optymalne AI
Pierz skutecznie, ale delikatnie ograniczając przy tym zużycie wody i detergentu. Pranie Optymalne AI wykorzystuje zaawansowane czujniki określające wagę i rodzaj tkanin oraz stopień zabrudzenia wsadu na podstawie mętności wody. Te informacje pozwalają optymalizować ilość zużytej wody i detergentów. Stale dostosowywany jest również czas namaczania, płukania i wirowania w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów możliwie najkrótszym czasie.
Pranie gotowe w 39 minut
Program Super Szybki 39'
Skróć czas prania, zachowując jego pełną skuteczność. Korzystając z programu Super szybki Twoje pranie będzie gotowe i idealnie czyste już w 39 minut. Dodatkowo dzięki technologii Speed Spray i przyspieszeniu prędkości wirowania skrócony został czas płukania.
Połącz Twoje życie ze SmartThings
Wbudowane Wi-Fi
Pierz łatwiej i skuteczniej z aplikacją SmartThings, która poprawi Twoje doświadczenia. Rekomendacja programów pokaże Ci właściwy cykl dla każdego wsadu. Planer prania pozwoli Ci lepiej zarządzać czasem, a Auto Cycle Link dobierze właściwy cykl suszenia po skończonym praniu.
SmartThings Energy
Mniejsze zużycie energii. Inteligentne oszczędzanie.
SmartThings Energy monitoruje i prognozuje zużycie energii Twoich urządzeń domowych. Wyświetla miesięczne zużycie energii, przewidywane opłaty i wysyła alerty, jeśli zużycie jest zbyt wysokie.
SmartThings Home care
Inteligentna diagnostyka. Łatwa konserwacja.
Dbanie o pralkę nigdy nie było łatwiejsze. Jeżeli urządzenie będzie wymagało uwagi, na ekranie Twojego smartfona pojawi się powiadomienie ze SmartThings Home Care. W aplikacji możesz zarządzać aktualizacjami, sprawdzić stan urządzenia, zapoznać się z poradami i instrukcjami, obserwować zużycie energii.
Higienicznie czyste pranie
Higieniczna para
Miej pewność, że zanieczyszczenia będą dokładnie usunięte podczas cyklu prania, a Twoje ubrania higienicznie czyste dzięki zastosowaniu pary. Program z funkcją pary zapewnia wysoką skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń, bez konieczności użycia funkcji Prania wstępnego. Pozbywa się nawet trudnych do usunięcia plam i aż do 99,9% bakterii i alergenów. Wybierz ten program, a pralka uwolni parę z dołu bębna nasycając nią tkaniny.
Idealnie czysta pralka
Program Czyszczenie Bębna+
Zadbaj o higieniczną czystość bębna, membrany oraz drzwi pralki. Program Czyszczenie Bębna + usuwa aż do 99,9% bakterii powodujących nieprzyjemny zapach bez konieczności użycia detergentów. Silny strumień wody oraz intensywne wirowanie czyszczą nie tylko bęben, ale również usuwają osad z membrany i drzwi pralki. Pralka sama sygnalizuje, że jej wnętrze wymaga czyszczenia.
Bez osadu i pozostałości detergentów
Szuflada StayClean
Nie marnuj detergentów i zapomnij o ręcznym czyszczeniu dozownika. Szuflada StayClean zapewnia higieniczną czystość bez konieczności mycia. Specjalnie zaprojektowany system przepłukiwania wodą dokładnie usuwa pozostałości środków piorących, pozostawiając szufladę na detergenty higienicznie czystą (bez osadów).
Trwałość, wydajność i cicha praca
Silnik Digital Inverter™
Technologia Digital Inverter wykorzystująca mocne magnesy, aby zapewnić cichszą, wydajniejszą i bezawaryjną pracę urządzenia. Jednocześnie zużywa przy tym mniej energii niż tradycyjny silnik szczotkowy. Dzięki temu oferuje najdłuższą na rynku trwałość.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 9 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1400 obr/min |
| Głębokość | 51 - 55 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 44 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 50 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | AI Control |
| Opóźnienie startu | Tak do 24 h |
| Ilość programów | 24 |
| Programy prania | Eco 40-60, Pranie optymalne AI, Super szybki, Szybki 15', Odzież sportowa, Dziecięce, Pościel, Pochmurny dzień, Bawełna, Kolorowe, Delikatne, Jeans, Wirowanie + odpompowanie, Czyszczenie bębna+, Higieniczna para, Ekonomiczne, Mniej włókien, |
| Programy prania | Odzież wierzchnia, Płukanie + wirowanie, Koszule, Ciche pranie, Syntetyki, Ręczniki, Wełna |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Funkcja Aktywnej piany, Intensywne, Mój program, Pranie wstępne |
| Zastosowane technologie | Szuflada StayClean,AI Energy Mode, AI EcoBubble,Digital Inverter, |
| Klasa hałasu | A |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 72 dB |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 55 cm / razem z elementami wystającymi 63 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.