Pralka Amica WA3S712BLiSHB
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
SteamPower Pro
Para generowana na początku cyklu prania gwarantuje perfekcyjnie czyste, w pełni zdezynfekowane ubrania. Wytwarzana w trakcie prania para zabija wirusy i bakterie, dzięki czemu odzież, pościele i inne tkaniny są sterylnie czyste. Para dodana do programu Łatwe prasowanie jest generowana także przed ostatnim wirowaniem i wnikając we włókna tkaniny, rozluźnia je. Tym samym redukuje zagniecenia, a prasowanie staje się łatwiejsze.
LogicDrive 3.0
Innowacyjny bezszczotkowy silnik LogicDrive 3.0. dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, pozwala na osiągnięcie bardzo dobrej efektywności prania nawet przy krótkich programach. Dodatkowo silnik gwarantuje osiągnięcie najwyższej klasy energetycznej przyczyniając się tym samym do znacznego obniżenia zużycia energii, zapewnia dłuższą żywotność urządzenia i cichą pracę.
Add+
Pranie w toku, a Ty zapomniałeś wrzucić do pralki jakieś ubrania? A może coś zawieruszyło się w pokoju dzieci? Dzięki opcji Add+ nie ma potrzeby ponownego uruchomienia pralki dla zapomnianych sztuk odzieży, możesz je dołożyć w każdej chwili, niezależnie od ich rozmiaru. Ikona na wyświetlaczu pralki poinformuje Cię, kiedy możesz zatrzymać program przyciskiem "Pauza" , otworzyć drzwiczki i dołożyć zapomniane ubranie. Czysty komfort i wygoda!
Klasa energetyczna B
Zależy ci na dużo niższych rachunkach? Zdecyduj się na sprzęt o bardzo wysokiej klasie energetycznej. Twoje rachunki będą niższe, bo będziesz oszczędzać przy każdym kolejnym cyklu prania. Pralki w klasie energetycznej B zużywają aż o 42% mniej energii niż pralki w klasie F, co oznacza oszczędność enerii na poziomie 104 cykli rocznie. Wpływaj na swoje oszczędności!
Program Antyalergiczne
Dzięki intensywnemu suszeniu w temp. 60 st. Twoje pranie zostanie zdezynfekowane a alergeny, roztocza i bakterie skutecznie usunięte. Program jest przeznaczony nie tylko dla alergików i dzieci, ale także dla osób szczególnie dbających o zdrowie i higienę.
Wyświetlacz LED
Chcesz, aby wstawianie prania zajmowało Ci jak najmniej czasu? Na czytelnym, dużym wyświetlaczu łatwo odnajdziesz i ustawisz wszystkie funkcje i dobierzesz odpowiednie parametry. Dzięki temu codzienne pranie stanie się maksymalnie intuicyjne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 7 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Głębokość | 46 - 50 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Klasa wirowania | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 52 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 45 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Wyświetlacz | Tak, LED |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 15 |
| Programy prania | Jeans, Mix, Express 15', Szybki 60', Wirowanie, Antyalergiczny, Eco 40-60°C, Programy do wełny, Pranie ręczne, Bawełna, Bawełna 20°C, Bawełna+Pranie wstępne, Eco 40-60°C, Syntetyki |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Add+ |
| Zastosowane technologie | SteamPower Pro, AutoSensor, Czujnik załadowania, Wymienne łożyska, Silnik LogicDrive 3.0 |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 75 dB |
| Pojemność bębna (l) | 45 |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 84,5 |
| Szerokość (cm) | 59,7 |
| Głębokość (cm) | 49,7 |
| Waga | 64 kg |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.