Pralka Amica NWAS712DL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od frontu |
| Załadunek | 7 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Głębokość | do 45 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Klasa wirowania | C |
| Zużycie energii na 100 cykli | 69 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 45 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 15 |
| Programy prania | Jeans, Eco 40-60°C, Szybki 15`, Szybki 45`, Mix 20°C, Mix 40°C, Mix 60°C, Płukanie i wirowanie, Pranie w 90°C, Wirowanie |
| Pranie krótkie | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Dodatkowe płukanie, Pranie wstępne, ChildLock |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 80 dB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 59,5 |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.