Płyta indukcyjna MPM MPM-45-IM-14
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
MPM-45-IM-07 to płyta indukcyjna, która zmieści się w każdej kuchni. Mimo niewielkich wymiarów – 45 cm szerokości – posiada aż 3 pola grzejne i szereg funkcji, dzięki którym korzystanie z płyty będzie proste i przyjemne!
Funkcja BOOSTER
Nie trać cennego czasu. Funkcja Booster w płycie indukcyjnej MPM-45-IM-07 znacznie zwiększa moc grzania. Teraz ugotujesz lub usmażysz wszystko znacznie szybciej!
Timer elektroniczny
Zapomnij o przypalonych garnkach czy wygotowanej zupie. Ustaw czas pracy płyty indukcyjnej MPM-45-IM-07 w zakresie od 0 do 99 minut, a ta wyłączy się automatycznie po określonym czasie. Twoje potrawy, takie jak jajka, ziemniaki, makaron al dente już zawsze będą idealne.
Zabezpieczenie przed uruchomieniem
Płyta indukcyjna MPM-45-IM-07 została wyposażona w blokadę, która zabezpiecza przed jej przypadkowym uruchomieniem. Jest to niezwykle ważne, jeśli w domu mieszkają dzieci.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 3 |
| Przedni lewy | 180 mm, 1500 W |
| Tylny lewy | 180 mm, 1500 W |
| Prawy | 180 mm, 2000 W |
| Powierzchnia płyty | szkło |
| Rodzaj wykończenia | 3 krawędzie skośne szlifowane |
| Sterowanie | dotykowe |
| Ilość poziomów mocy | 9 |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 6,1 kW |
| Dodatkowe funkcje | Booster, timer elektroniczny |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość (cm) | 51 |
| Wysokość (cm) | 6,2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.