Płyta gazowa MPM MPM-60-GMG-08
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Odkryj przyjemność płynącą z gotowania i przyrządzaj pyszne potrawy za każdym razem. Płyta MPM-60-GMG-08 to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i estetyki.
Płyta wykonana ze szkła
Model MPM-60-GMG-08 wykonany jest z hartowanego szkła, przez co prezentuje się bardzo stylowo. Dzięki równej, gładkiej powierzchni czyszczenie płyty będzie łatwe i przyjemne. Ruszty są 4-częściowe wykonane z odlewu żeliwnego. Zastosowanie takich materiałów wyróżnia się dobrym przewodnictwem ciepła i trwałością.
Praktyczne rozwiązania
Zapomnij o szukaniu zapałek czy zapalniczek. Płyta MPM-60-GMG-08 została wyposażona w elektryczny zapalacz gazu, który znajduje się w pokrętle. Wystarczy przekręcić pokrętło aby zapalić palnik . Urządzenie posiada również zabezpieczenie przeciwwypływowe, co znaczy, że pomaga w odcięciu gazu w sytuacjach nagłej awarii. Funkcja ta zapełnia pełne bezpieczeństwo i komfort podczas gotowania.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Gazowa |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 2,85 kW |
| Przedni prawy | 1,0 kW |
| Tylny lewy | 1,75 kW |
| Tylny prawy | 1,75 kW |
| Powierzchnia płyty | szkło |
| Sterowanie | Pokrętła |
| Ruszty | emaliowane |
| Elektryczny zapalacz gazu | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tylko 230 V |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość (cm) | 51,5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.