Płyta gazowa Gorenje GW642AB
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Mnóstwo miejsca na każdą patelnię lub garnek
Powiększona powierzchnia do gotowania (do 20%) i większa odległości między palnikami zapewniają dużo miejsca dla wszystkich rozmiarów patelni i garnków. Elegancka i płaska konstrukcja pozwala na łatwe przesuwanie i używanie bardzo dużych garnków bez zakłóceń, z doskonałą stabilnością dla wszystkich kulinarnych przygód.
Potężne moc, wspaniały autentyczny smak
Nowy palnik Wok o specjalnym kształcie korony gazowej kieruje płomień bezpośrednio na woka i umożliwia nawet mocniejsze gotowanie z mocą do 4,0 kW. Kuchnia azjatycka, warzywa i inne potrawy nigdy nie były tak kruche i smaczne, a jednocześnie zrobione tak szybko.
Prosty i wygodny
Zapłon palnika jedną ręką zapewnia dodatkowy komfort i łatwą kontrolę nad płytą gazową. Aby aktywować palnik gazowy, wystarczy nacisnąć pokrętło w dół i obrócić je do pożądanego poziomu jedną ręką, podczas gdy druga ręka jest wolna. Szybki, prosty i wydajny.
Idealny chwyt
Płyty gazowe są zaprojektowane ergonomicznie i przyjazne dla użytkownika, z dużymi i dobrze widocznymi wskaźnikami. Wyszukane materiały zapewniają doskonałą przyczepność. Nowatorska konstrukcja płyty kuchennej zapewnia optymalne rozmieszczenie gałek, co ułatwia ich obsługę, a jednocześnie zapewnia bezpieczną i chłodną przestrzeń wokół nich.
Dla wszelkich oczekiwań
Dla różnych życzeń i potrzeb dostępne są nowe płyty gazowe o różnych wymiarach, kolorach i materiałach, w tym ze stali nierdzewnej, metalu i szkła hartowanego. Nowe płyty gazowe posiadają również ulepszone materiały, dzięki czemu są bardziej odporne na zarysowania, łatwiejsze do czyszczenia i mają dłuższą żywotność.
Błyszczące bez wysiłku
Specjalne szczotkowanie inox zaciera mniejsze zadrapania i odciski palców na powierzchni płyty. Jednocześnie płaska i nowoczesna konstrukcja sprawia, że jest szybki i łatwy w czyszczeniu i konserwacji.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Gazowa |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | Ø 123 mm, Moc 3500 W |
| Przedni prawy | Ø 53,7 mm, Moc 1050 W |
| Tylny lewy | Ø 73,5 mm, Moc 1800 W |
| Tylny prawy | Ø 73,5 mm, Moc 1800 W |
| Powierzchnia płyty | Emaliowana |
| Sterowanie | Pokrętła |
| Ruszty | Żeliwne 2-częściowy |
| Elektryczny zapalacz gazu | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | TAK |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tylko 230 V |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Wysokość (cm) | 13 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.