Płyta Samsung NZ64B5045FK
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Dane techniczne
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | Flex - 1850 / 3000 W |
| Przedni prawy | 210 mm - 2300 / 3300 W |
| Tylny lewy | Flex - 1850 / 3000 W |
| Tylny prawy | 145 mm - 1400 / 2000 W |
| Powierzchnia płyty | Szkło |
| Rodzaj wykończenia | Proste brzegi |
| Sterowanie | Dotykowe |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 7,4 kW |
| Dodatkowe funkcje | Blokada rodzicielska, Timer do gotowania, Pauza, Limit wysokiej temperatury, Wykrywanie małych naczyń, Funkcja rozpoznawania średnicy garnka, Wbudowane Wi-Fi |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Wysokość (cm) | 4,8 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.