Płyta Concept PDV4760
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Palnik WOK
Palnik WOK wytwarza specyficzny płomień, który kieruje ciepło na środek naczynia. Docenią go szczególnie miłośnicy azjatyckich specjałów, którzy chcą przygotować chińskie potrawy wymagające smażenia.
Żeliwne ruszta
Jednym z ważnych elementów, jeśli chodzi o zastosowanie, jest ruszt. Płyta jest wyposażona w solidne żeliwne ruszta, które gwarantują doskonałą stabilność naczynia. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że ruszta są połączone, w rzeczywistości są to dwa elementy ułatwiające konserwację.
Pokrętła
Duże pokrętła zostały zaprojektowane tak aby ustawienie intensywności płomienia było jak najbardziej dokładne, a jednocześnie są ergonomiczne dla mężczyzn i kobiet. Pokrętła wykonane są w tym samym stylu co ruszt dzięki czemu produkt jest spójny oraz łatwy w konserwacji.
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Wszystkie płyty gazowe są wyposażone w bezpiecznik kontrolujący przepływ gazu dzięki któremu będziesz mógł spać spokojnie. Jeśli płomień się nie zapali bezpiecznik nie rozgrzeje się i automatycznie rozłączy wlot gazu w ciągu 3 sekund, nawet jeśli kurek zostanie odkręcony.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Gazowa |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | Średnica: 120 - 160 mm Moc: 1,75 kW |
| Przedni prawy | Średnica: 160 - 180 mm Moc: 1,75 kW |
| Tylny lewy | Średnica: 200 - 240 mm Moc: 3,3 kW |
| Tylny prawy | Średnica: 160 - 180 mm Moc: 1 kW |
| Powierzchnia płyty | stal nierdzewna |
| Sterowanie | pokrętła |
| Ruszty | żeliwne |
| Elektryczny zapalacz gazu | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Kolor | Inox |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 51 |
| Wysokość (cm) | 8,2 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.