Płyta Bosch PNP6B6B90
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pokrętła mieczykowe: ułatwiają ergonomiczną obsługę.
Kolor powierzchni: eleganckie wzornictwo z czarnego hartowanego szkła.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Gazowa |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 1.75 kW |
| Przedni prawy | 1 kW |
| Tylny lewy | 1.75 kW |
| Tylny prawy | 3 kW |
| Powierzchnia płyty | szkło hartowane, czarna |
| Rodzaj wykończenia | Płyta do montażu równo z powierzchnią blatu lub tradycyjnie |
| Sterowanie | Pokrętła mieczykowe |
| Ruszty | Dzielony, ruszt żeliwny |
| Elektryczny zapalacz gazu | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 7.5 kW |
| Dodatkowe funkcje | W celu podłączenia do gazu płynnego propan, propan butan 3P(B/P) 37mbar należy skontaktować się z serwisem i zamówić odpowiednie dysze. Płyta nie współpracuje z gazem ziemnym 2Ls oraz 2Lw. |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Wysokość (cm) | 4.5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.