Płyta Amica PI6501
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Energooszczędność
Płyta indukcyjna zużywa do 40% mniej energii w porównaniu z płytą ceramiczną. To znacznie niższe rachunki za prąd i większa troska o środowisko naturalne. Postaw na oszczędność!
PowerBooster
Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja PowerBooster, która zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Wodę 0,4 l zagotujesz nawet w 60 sekund! Krótszy czas gotowania czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!
Timer dla każdego pola
Jajko na miękko już nigdy nie okaże się jajkiem na twardo. Skorzystaj z wbudowanego timera i z łatwością kontroluj czas gotowania – niezależnie na każdym polu grzejnym. Kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole grzewcze i powiadomi Cię o tym sygnałem dźwiękowym. A jeśli wolisz, wykorzystaj timer jako minutnik. Płyta indukcyjna da Ci pełną kontrolę nad czasem spędzanym w kuchni.
Zabudowa na równo z blatem
Koniec z brudem w szczelinach między płytą a blatem! Płyty indukcyjne Amica zaprojektowane zostały w taki sposób, by można je było osadzić w blacie bez pozostawiania szczelin czy zagłębień, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Od teraz praca w kuchni będzie czystą przyjemnością!
CookAdapt
Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dostosuje powierzchnię grzania do jego wielkości i kształtu. Pole nagrzewa wyłącznie dno garnka, dzięki temu unikamy strat energetycznych. Korzystanie z płyty indukcyjnej jest ekonomiczne i, co niezwykle ważne, bezpieczne.
Wskaźnik ciepła
Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C na panelu sterowania wyświetlana jest wielka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Zwiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzewczych | 4 |
| Przedni lewy | 1800 W, Booster: 2200 W |
| Przedni prawy | 1400 W |
| Tylny lewy | 1400 W |
| Tylny prawy | 1800 W |
| Powierzchnia płyty | szkło |
| Sterowanie | dotykowe |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| Możliwość podłączenia pod 230 V | Tak |
| Moc przyłączeniowa | 6,8 kW |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość (cm) | 52 |
| Wysokość (cm) | 5,8 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.