PRALKA WHIRLPOOL TDLR 6040L EU/N
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Technologia 6. Zmysł
Technologia 6. Zmysł dynamicznie dostosowuje parametry prania do załadunku pralki, co zapewnia zużycie tylko takiej ilości zasobów (woda, energia, czas, detergent) jaka jest niezbędna do uzyskania idealnych efektów końcowych za każdym razem.
Klasa efektywności energetycznej C
"Doskonała efektywność energetyczna.
Ciesz się doskonałą wydajnością przy dużych oszczędnościach energii w klasie efektywności energetycznej C"
Pojemność 6 kg
Bęben na Twoje pranie o pojemności 6 kg.
Opóźnienie startu
Skrojone dla Ciebie.
Opcja Opóźnienia startu pozwala ustawić pralkosuszarkę tak, aby rozpoczynała swój cykl w najbardziej dogodnym dla Ciebie momencie, oszczędzając czas i energię.
Opcja szybkie
Doskonałe rezultaty szybciej.
Opcja szybkie zapewnia idealne rezultaty prania, na jakie zasługujesz, w krótszym czasie.
Odkażanie 60°
Nowy program Odkażanie 60° to 150-minutowy cykl, który usuwa 99% bakterii* w delikatny i skuteczny sposób.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj załadunku | od góry |
| Załadunek | 6 kg |
| Maks. prędkość wirowania | 1200 obr/min |
| Głębokość | powyżej 56 cm |
| Regulacja obrotów wirowania | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Klasa wirowania | B |
| Zużycie energii na 100 cykli | 56 kWh |
| Zużycie wody na cykl | 43 l |
| Automatyka wagowa | Tak |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Ilość programów | 10 |
| Programy prania | Bawełna 60° , Bawełna 40°, Dziecięcy ,Eco 40-60, Higiena ,Opóźniony start, Płukanie + wirowanie, Syntetyki, Szybki/Krótki ,Wełna, |
| Pranie krótkie | Tak |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 76 dB |
| Kolor | Biały |
| Wysokość (cm) | 90 |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.