Okap Amica OKP6547S
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oświetlenie LED
Słabe oświetlenie znacznie utrudnia prace kuchenne. Podobnie jest z ciągle przepalającymi się żarówkami. By zagwarantować pełen komfort, okapy Amica wyposażone zostały w innowacyjny system energooszczędnego oświetlenia diodowego. Diody LED są niezwykle żywotne oraz emitują jasne, przyjemne światło, które nie męczy oczu. Wybierz okap Amica i korzystaj z najlepszych rozwiązań!
Sterowanie sensorowe
Zapomnij o uciążliwym czyszczeniu brudu gromadzącego się w okolicach przycisków! Okapy Amica wyposażone zostały w panele dotykowe umieszczone pod szklaną powłoką. Dzięki temu nie tylko szybko i bez przeszkód przetrzesz panel, ale zyskasz łatwy dostęp do wszystkich funkcji okapu. Przekonaj się, jak wciągający może być komfort!
Aluminiowy filtr tłuszczu
Okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. Efekt: ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.
Liczba stopni pracy wentylatora: 3
Możesz regulować prędkość okapu w zależności do potrzeb.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rodzaj | kominowy |
| Szerokość | 60 cm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | szkło + stal nierdzewna |
| Max. wydajność (m3/h) | 366 |
| Sterowanie | sensorowe |
| Liczba stopni regulacji prędkości | 3 |
| Oświetlenie | LED 2x4W |
| Średnica rury wylotu powietrza (cm) | 12 |
| Filtry | Kaseta aluminiowa 1 szt. |
| Poziom hałasu [dB] | 58-65 dB |
| Klasa energetyczna | D |
| Wysokość (cm) | 75,8-113,8 |
| Głębokość (cm) | 37,8 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.