Odkurzacz Gorenje SVC216FMLW
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Stała moc Stabilna moc ssania w trakcie odkurzania
Wyposażony w ekstremalnie wydajny akumulator nie pozwoli poczuć żadnego spadku mocy w trakcie odkurzania. Nawet w połowie pojemności baterii odkurzacz będzie miał taką samą moc działania.
Idealny do wszystkich rodzajów podłóg
Turboszczotka posiada własny silnik elektryczny. Doskonała pod względem technologicznym turboszczotka ma bardzo szeroki wałek, który zapewnia lepsze ssanie. Miękkie okładziny szczotki i specjalne zderzaki są przyjazne dla Twojej drewnianej podłogi i mebli. Zdejmowany jednym kliknięciem wałek szczotki umożliwia szybkie i łatwe usuwanie długich włosów i innych zabrudzeń.
Wygodne przechowywanie na ścianie
Odkurzacz jest łatwy w obsłudze i przechowywaniu. Umieść go na podstawie do montażu na ścianie, aby był gotowy, gdy go potrzebujesz.
Odkurzacz ręczny lub pionowy
Ciesz się wszystkimi zaletami odkurzacza pionowego, który w kilka sekund zmienia się w odkurzacz ręczny. Od odkurzania podłogi po pielęgnację sofy, wnętrza samochodu czy trudno dostępnych górnych półek.
Żadnych pominiętych kątów
Mocne diody LED oświetlają ciemne obszary. Elastyczny przegub pozwoli bez problemu sięgnąć pod szafy, stoliki czy sofy.
Bez brudzenia rąk
Pojemnik jest łatwy do opróżnienia. Po prostu zwolnij uchwyt, otwórz go i wytrząśnij brud.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Stojący |
| Rodzaj | Bezworkowy |
| Odłączany odkurzacz ręczny | Tak |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Napięcie | 21,6 V |
| Rodzaj baterii | Li-Ion |
| Czas ładowania | 6 godzin |
| Czas działania | 45 min |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | Przezroczysty pojemnik |
| Zbiornik kurzu | 0,5 l |
| Zastosowane technologie | Filtracja HEPA |
| Głośność | 78 dB |
| Wymiary | 1110 x 250 x 220 mm |
| Waga (kg) | 2,5 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.