Lodówka french door Midea MDRF692FIE46
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lodówka o wyrafinowanym i eleganckim designie, wyposażona w najlepsze technologie. Charakteryzuje się dużą pojemnością do przechowywania żywności oraz doskonałą organizacją przestrzeni wewnętrznych, posiada podwójne szuflady na owoce i warzywa z regulacją wilgotności oraz dwie szuflady zamrażarki. Więcej konserwacji żywności i mniej odpadów.
Platynowa świeżość
System oczyszczania Platinum redukuje nieprzyjemne zapachy i bakterie, zapewniając świeższe i czystsze powietrze w lodówce oraz pomagając dłużej zachować świeżość żywności.
Inteligentny dom
Uczyń swoje życie wygodniejszym i efektywniejszym dzięki aplikacji, która pozwala na zdalne zarządzanie lodówką i łatwe monitorowanie stanu przechowywania znajdujących się w niej produktów.
Chłodzenie powietrzem 3D
Zimne powietrze wychodzi przez tylny panel lodówki, aby zapobiec jego bezpośredniemu uderzaniu w żywność i usuwaniu wilgoci. Wewnątrz zimne powietrze krąży swobodnie, utrzymując jednolitą i stabilną temperaturę.
Kolorowy wyświetlacz
Wyposażony w kolorowy panel ekran dotykowy umożliwia łatwy i intuicyjny dostęp do głównych funkcji lodówki oraz różnych ustawień, które można dostosować do własnych preferencji.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | French door |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Inox |
| Wysokość | 189,8 cm |
| Szerokość | 83,3 cm |
| Głębokość (cm) | 65,3 |
| Pojemność całkowita (l) | 516 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 347 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 169 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 306 |
| Zdolność zamrażania | 12 kg/24 godz. |
| Czas przechowywania bez zasilania | 7 godz. |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | NoFrost |
| Sterowanie | Elektroniczne dotykowe wyświetlacz na drzwiach |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu [dB] | 35 |
| Zastosowane technologie | Holiday,MultiAirflow,Szybkie chłodzenie,Szybkie zamrażanie,Wi-Fi |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED |
| Liczba półek | 4 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 2 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 6 |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 2 szuflady |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| Funkcja szybkiego mrożenia | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.