Lodówka do zabudowy MPM MPM-250-FFI-64
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy MPM MPM-250-FFI-64 No
Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy MPM MPM-250-FFI-64 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do kuchni, w której liczy się spójna zabudowa, cicha praca oraz wygodna organizacja przechowywania. Pojemność całkowita 253 l brutto zapewnia odpowiednią przestrzeń na codzienne zakupy, a technologia No Frost w chłodziarce i zamrażarce eliminuje konieczność ręcznego odszraniania oraz pomaga utrzymać stabilne warunki przechowywania żywności.
Urządzenie wyposażono w kompresor inwerterowy, który sprzyja energooszczędnej i cichej pracy (37 dB). Dual Cooling System, czyli dwa niezależne systemy chłodzące, wspiera utrzymanie optymalnej temperatury w obu strefach. Elektroniczny system sterowania ułatwia precyzyjne ustawienia, a funkcje Super Chłodzenie oraz szybkie zamrażanie pozwalają szybko schłodzić świeżo włożone produkty lub sprawnie zabezpieczyć je w zamrażarce. Zdolność zamrażania wynosi 4,5 kg/24 h, a temperatura zamrażarki to -18°C.
Wnętrze zaprojektowano z myślą o ergonomii: w części chłodzącej znajdują się 2+1 półki, 2 wysuwane pojemniki oraz 3 półki na drzwiach. W zamrażarce umieszczono 3 praktyczne przedziały, które ułatwiają segregację mrożonek. Na wyposażeniu znajdują się także stojak na butelki, pojemnik na jajka oraz pojemnik na kostki lodu. Oświetlenie LED w formie listwy (3,5 W) zapewnia dobrą widoczność i komfort użytkowania.
Model oferuje możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi, co ułatwia dopasowanie urządzenia do układu kuchni. Chłodziarko-zamrażarka pracuje na czynniku R600a (52 g), a roczne zużycie energii wynosi 235 kWh.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Dwudrzwiowa |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Wysokość | 178,6 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość (cm) | 54 |
| Pojemność całkowita (l) | 253 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 175 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 78 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 235 |
| Zdolność zamrażania | 4,5 kg/24 h |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | NoFrost |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 37 |
| Możliwość przełożenia drzwi | TAK |
| Klasa klimatyczna | N, SN, ST |
| Zastosowane technologie | funkcja "wakacje" |
| Wyposażenie | pojemnik na jajka , pojemnik na kostki lodu, |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | LED – listwa 3,5 W |
| Liczba półek | 3 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 1 + szuflada świeżości |
| Liczba pojemników na drzwiach | 3 |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 2 + Półka |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| Funkcja szybkiego mrożenia | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.