Lodówka Whirlpool WH SP70 T122
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Wygląd Multi Flow
Doskonały wygląd wnętrza. Nowoczesne wzornictwo i elegancki wygląd systemu Multi Flow sprawiają, że lodówka wygląda elegancko nawet w środku.
Zarządzanie przestrzenią
Tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.Innowacyjna budowa chłodziarkozamrażarki Whirlpool zapewnia przestrzeń i wszechstronność, której potrzebujesz, by wygodnie i z łatwością przechowywać żywność i napoje.
Półka na butelki
Bezpieczne przechowywanie.Lodówka Whirlpool dzięki specjalnej półce – balkonikowi stanowi idealne miejsce do przechowywania butelek.
Szklane półki
Umiłowanie piękna w każdym detalu.Lodówka Whirlpool ma szklane półki zaprojektowane tak, by połączyć piękno i funkcjonalność oraz zapewnić Ci najwygodniejsze korzystanie.
Everest
Lodówka Everest posiada niespotykanie dużą przestrzeń do przechowywania.
Activ0°
Idealna do świeżego mięsa i ryb.Technologia Activ0° zapewnia idealne warunki przechowywania świeżego mięsa i ryb, gdyż utrzymuje stały poziom temperatury, co pozwala zachować smak, wygląd i wartości odżywcze produktów.
Tryb wakacyjny
Beztroskie wakacje.Tryb wakacyjny pozwala ustawić chłodziarko-zamrażarkę w trybie czuwania, gdy Ty jesteś na wakacjach.
Drzwi dwustronne
Dla Twojej wygody.Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma dwustronne drzwi, które można otwierać od prawej lub lewej strony – a wszystko to dla Twojej wygody.
Alarm wzrostu temperatury
Zaprojektowana dla Twojego spokoju.Alarm ostrzega Cię, gdy temperatura w Twojej lodówce rośnie, pomagając Ci zapobiegać psuciu się żywności.
Wentylacja
Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma wentylator, równomiernie rozprowadzający powietrze po komorze urządzenia dla lepszej wentylacji.
NoFrost
Bez rozmrażania.Technologia NoFrost zmniejsza wilgotność w zamrażalniku i zapobiega zbieraniu się lodu.
Szybkie chłodzenie
Szybkie chłodzenie. Temperatura we wnętrzu Twojej lodówki spada natychmiast, gdy wkładasz do niej nowe produkty. Wbudowane czujniki automatycznie dostosowują temperaturę chłodzenia, co zapewnia małe zużycie energii i długotrwałą świeżość.
Szuflada Fresh Box+
Owoce i warzywa pozostają świeże do 15 dni. Szuflada ze specjalnym suwakiem kontroli wilgotności pozwala Ci przechowywać świeże owoce i warzywa do 15 dni.
Mała półka
Bezpieczne przechowywanie małych produktów.Lodówka Whirlpool ma specjalny małą półkę – balkonik do przechowywania niewielkich produktów, dzięki której nie mieszają się zapachy i smaki.
Total NoFrost
Nigdy więcej rozmrażania. Brak lodu w komorze zamrażarki.
Półka na nabiał
Przechowywanie nabiału.Lodówka Whirlpool ma przestronną półkę – balkonik specjalnie na nabiał, dzięki której nie mieszają się zapachy i smaki.
System sterowania elektronicznego
Perfekcyjna praca.Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który zapewnia stałe utrzymanie prawidłowych parametrów, a więc doskonałą pracę urządzenia i kontrolę temperatury.
Oświetlenie LED
Doskonałe oświetlenie.Energooszczędne diody LED rozprowadzają światło równomiernie po komorze lodówki, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć to, czego się szuka.
Szybkie zamrażanie
Szybkie zamrażanie. Funkcja szybkie zamrażanie ustawia temperaturę zamrażarki na poziomie o 10 stopni niższym od najniższego ustawienia, aby szybko zamrozić żywność, zachowując jej wartości odżywcze.
Kontrola mrożenia
Bezproblemowe zamrażanie.Innowacyjna technologia FreezeControl skutecznie chroni smak i strukturę produktów spożywczych oraz do 50% zmniejsza przemrożenia.
FreshBox 0°
Szuflada FreshBox 0° (-2°/+3 °) zapewnia idealne warunki do przechowywania delikatnej żywności, takiej jak mięso i ryby.
50% dodatkowej przestrzeni
Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy Total No Frost o największej pojemności w swojej kategorii, osiągająca pojemność netto 394 l dzięki dodatkowej szerokości 15 cm, zapewniającej o 50% więcej miejsca do przechowywania.
Total No Frost
Na zawsze zapomnij o ręcznym rozmrażaniu w zamrażarce i kondensacji w lodówce. Technologia ta zapobiega tworzeniu się lodu w zamrażarce i szronu w komorze lodówki.
Niewidoczna instalacja
Jednolitą konstrukcję gwarantuje również ekskluzywny system niewidocznych szyn, który jest całkowicie ukryty za drzwiami lodówki.
Elastyczne uchwyty na butelki
Elastyczny uchwyt na butelki zapewnia maksymalną elastyczność przechowywania żywności i napojów dzięki ruchomym podstawom, które można umieścić w dowolnym miejscu na każdej półce.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Dwudrzwiowa |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 193,5 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Głębokość (cm) | 55,1 |
| Pojemność całkowita (l) | 394 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 295 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 99 |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 205 |
| Zdolność zamrażania | 10 kg/24 godz. |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | Frost free |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu [dB] | 32 |
| Możliwość przełożenia drzwi | Tak |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak |
| Liczba półek | 5 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 1+1 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 5 |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 2 |
| Rozmrażanie | Ręczne |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.