Lodówka Side By Side MPM-427-SBS-05/NL
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Innowacyjne funkcje, które ułatwią Twoją codzienność
Lodówka Side by Side MPM-427-SBS-05/NL to design i funkcjonalność w jednym urządzeniu. Szklane fronty w kolorze estetycznej bieli wprowadzą niepowtarzalny styl i lekkość w Twojej kuchni, a nowoczesne rozwiązania, takie jak technologia No Frost, kompresor inwerterowy czy dotykowy wyświetlacz LED zapewnią komfortowe użytkowanie. Przemyślane rozłożenie półek i dodatkowe wyposażenie pozwolą Ci wygodnie przechowywać wszystkie ulubione produkty – bez obawy o nieporządek i niewystarczającą ilość miejsca. Postaw na urządzenie, które jest nie tylko praktyczne, funkcjonalne i energooszczędne, ale też będzie stylowym i eleganckim dodatkiem w Twojej kuchni.
System Total No Frost
Bez ręcznego rozmrażania
Zapomnij o uciążliwym ręcznym rozmrażaniu lodówki i zamrażalnika! Dzięki systemowi Total No Frost szron i lód nie osadzają się na ściankach, półkach, a przede wszystkim na produktach. Za pośrednictwem specjalnego kanału do urządzenia wprowadzane jest suche powietrze, a układ wentylacyjny optymalizuje przepływ chłodnego powietrza i wyprowadza wilgoć na zewnątrz. Nie musisz martwić się szronem i lodem, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię, którą możesz spożytkować na wspólny czas z rodziną.
3 tryby pracy: SUPER chłodzenie i SUPER mrożenie, SMART, ECO
Inteligentne tryby pracy
Lodówka Side by Side MPM-427-SBS-05/NL została wyposażona w 3 tryby pracy, które pozwolą Ci dostosować jej parametry do bieżących potrzeb. Wariant SUPER chłodzenie i mrożenie odpowiednio obniżą temperaturę urządzenia, co przyspieszy proces chłodzenia i mrożenia przeróżnych produktów – mięs, warzyw i owoców. Z kolei funkcja SMART to inteligentny system, który reguluje temperaturę, dostosowując ją do zewnętrznych warunków, co z kolei pozwoli utrzymać świeżość Twojej żywności. Tryb ECO sprawia, że lodówka zużywa mniej energii, utrzymując odpowiednią temperaturę, tym samym oszczędzasz na rachunkach i masz pewność, że Twoje produkty przechowywane są w prawidłowy sposób.
Unikatowa głębokość: 59 cm
Bezproblemowe przechowywanie większej ilości produktów
Lodówkę Side by Side MPM-427-SBS-05/NL bez problemu dopasujesz do rozkładu i wymiarów swojej kuchni. Głębokość 59 cm sprawia, że lodówka jest nie tylko funkcjonalna pod kątem ilości przechowywanych produktów, ale też zmieści się w każdym wnętrzu i nie będzie wystawać przed linię zabudowy kuchennej. Przemyślane wymiary sprawiają, że urządzenie wpasuje się w Twoją kuchnię bez konieczności przestawiania mebli bądź ich zmiany.
Szklany front w kolorze białym
Wyjątkowy design
Zmień swoją kuchnię w stylowe i funkcjonalne miejsce, które zachwyci każdego! Wybierz sprzęt, który nie tylko ułatwi codzienne użytkowanie, ale także nada Twojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Eleganckie szklane wykończenie i klasyczna biel doskonale wpisują się w każdą aranżację, niezależnie od stylu – od nowoczesnego minimalizmu po tradycyjną przytulność. Szklane fronty w kolorze estetycznej bieli to nie tylko efektowna ozdoba, ale również gwarancja solidności i elegancji. Odśwież swoją kuchnię, wprowadzając powiew świeżości i ciesz się przestrzenią, która łączy w sobie estetykę z funkcjonalnością!
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Side by Side |
| Położenie zamrażalnika | Z boku |
| Kolor | Białe szkło |
| Wysokość | 177 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość (cm) | 59 |
| Pojemność całkowita (l) | 442 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 291 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 151 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 287 |
| Zdolność zamrażania | 11,2 kg/24 h |
| System chłodzenia | NoFrost |
| Sterowanie | Elektroniczne na drzwiach |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 39 |
| Klasa klimatyczna | SN/N/ST |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED |
| Liczba półek | 5 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | Tak 1 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 3 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 1szuflada + 5 półek + 4 balkoniki na drzwiach |
| Rozmrażanie | No Frost |
| Funkcja szybkiego mrożenia | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.