Lodówka Samsung RF50C530EB1
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
SpaceMax™
Jeszcze więcej miejsca na produkty
Lodówka Multidoor Samsung RF50C530EB1 to idealne rozwiązanie, aby zmieścić wszystkie Twoje cotygodniowe zakupy. Posiada ona pojemność wynoszącą 495 litrów, w tym 330 litrów w chłodziarce i 165 litrów w zamrażalniku. Tak duża przestrzeń została osiągnięta dzięki zaawansowanej technologii SpaceMax™, która pozwoliła na znaczne zmniejszenie grubości ścianek bez utraty właściwości izolacyjnych czy ingerencji w zewnętrzne wymiary urządzenia.
Elegancki design
Lodówka Multidoor Samsung to połączenie nowoczesnego designu z elegancją. Jej stylowe, płaskie drzwi w kolorze grafitowej stali z subtelnymi podchwytami i dystrybutorem wody i lodu nadają urządzeniu wyjątkowy charakter, który doskonale komponuje się z każdą kuchenną aranżacją.
Dystrybutor wody
Świeża woda w zasięgu ręki
Dystrybutor wody w drzwiach lodówki zapewnia dostęp do schłodzonej i przefiltrowanej wody bez konieczności otwierania drzwi urządzenia.
Szybkie chłodzenie i intensywne zamrażanie
Power Cool / Power Freeze
Ciesz się szybkim chłodzeniem – przycisk Power Cool uruchamia intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do lodówki i umożliwia prędkie schłodzenie żywności oraz ulubionych napojów. Natomiast Power Freeze zapewnia szybkie zamrożenie dużej ilości produktów, w tym lodu.
Stylowo minimalistyczny design i sterowanie
Nowoczesny i Elegancki Design Nadaj swojej kuchni eleganckiego i wyrafinowanego stylu. Schludny i nowoczesny projekt zawiera minimalistycznie piękne płaskie drzwi z ukrytymi uchwytami do otwierania.
Więcej światła wewnątrz
Oświetlenie LED to jaśniejsze wnętrze lodówki. Jest ono skuteczniejsze i oszczędniejsze, emituje mniej ciepła, pochłania mniej prądu i daje więcej światła.
Łatwo dostępny panel sterując
Minimalistyczny, dyskretnie ukryty w środku chłodziarki panel sterujący w połączeniu z intuicyjną obsługą, sprawia, że parametry chłodzenia można z łatwością ustawiać nawet jedną ręką.
Możesz miec lód lub dodatkową przestrzeń
Ruchoma kostkarka
Zawsze miej wystarczająco dużą ilość kostek lodu, aby schłodzić się w upalne dni. Jedno przekręcenie ruchomej kostkarki dostarcza sporą ilość kostek lodu. Kiedy zmienia się pora roku i nie potrzebujesz już lodu, wystarczy wyjąć kostkarkę i stworzyć dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Multidoor |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Grafitowa stal |
| Wysokość | 177,6 cm |
| Szerokość | 81,7 cm |
| Głębokość (cm) | 71,5 |
| Pojemność całkowita (l) | 495 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 330 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 165 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 301 |
| Zdolność zamrażania | 8 kg/24 godz. |
| Czas przechowywania bez zasilania | 12 godzin |
| System chłodzenia | NoFrost |
| Sterowanie | Elektroniczne -Wyświetlacz Wewnętrzny |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 40 |
| Dystrybutor lodu | Kostkarka ruchoma |
| Dystrybutor wody | Tak |
| Zastosowane technologie | Twin Cooling Plus™, Alarm otwartych drzwi, Power Cool, Power Freeze , |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED |
| Liczba półek | 3 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 2 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 6 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 2 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| Funkcja szybkiego mrożenia | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.