Lodówka Multidoor Samsung RF48A401EB4
Cena regularna:
towar niedostępny
0
Opis
Dwa niezależne obiegi chłodzenia
Twin Cooling Plus™
Zastosowanie technologii Twin Cooling Plus™ umożliwa niezależną kontrolę komór chłodziarki i zamrażalnika i optymalizuje temperaturę i wilgotność w chłodziarce i zamrażalniku. Utrzymuje żywność w optymalnych warunkach, dzięki czemu Twoje jedzenie dłużej pozostaje świeże* i zachowuje swój naturalny smak i aromat. System zapobiega również mieszaniu się zapachów.
Zamontuj bez instalacji wodnej
Dozownik wody niewymagający podłączenia hydraulicznego
W przypadku tej lodówki masz możliwość montażu jej bez podłączenia hydraulicznego. Posiada bowiem ona niewymagający hydrauliki oraz wolny od bisfenolu A* pojemnik na wodę.
Stylowo minimalistyczny design i sterowanie
Nowoczesny i Elegancki Design
Nadaj swojej kuchni eleganckiego i wyrafinowanego stylu. Schludny i nowoczesny projekt zawiera minimalistycznie piękne płaskie drzwi z ukrytymi uchwytami do otwierania oraz stylowy wyświetlacz LED, który ułatwia dostęp do funkcji i monitorowanie statusu lodówki.
Inteligentniejszy i trwały
Kompresor Digital Inverter
Kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją prędkość pracy do zapotrzebowania na chłodzenie w oparciu o 7 poziomów. Urządzenie wykorzystuje w ten sposób mniej energii, pracuje ciszej oraz wolniej się zużywa, co przekłada się na jego dłuższą trwałość. Dodatkowo, kompresor objęty jest 10 - letnią gwarancją
Szybkie chłodzenie i intensywne zamrażanie
Power Cool / Power Freeze
Ciesz się szybkim chłodzeniem – przycisk Power Cool uruchamia intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do lodówki i umożliwia prędkie schłodzenie żywności oraz ulubionych napojów. Natomiast Power Freeze zapewnia szybkie zamrożenie dużej ilości produktów, w tym lodu.
Optymalna wilgotność dla długotrwałej świeżości
Fresh Zone
Utrzymaj świeżość oraz smak owoców i warzyw na dłużej. Fresh Zone to inteligentnie zaprojektowana uszczelniona szuflada, tworząca idealne warunki do przechowywania łatwo psującej się żywności. Nieprzerwanie wykrywa i dostosowuje poziom wilgoci wewnątrz w celu zapewnienia optymalnej wilgotności.
Możesz mieć lód lub dodatkową przestrzeń
Ruchoma kostkarka
Zawsze miej wystarczająco dużą ilość kostek lodu, aby schłodzić się w upalne dni. Jedno przekręcenie ruchomej kostkarki dostarcza sporą ilość kostek lodu. Kiedy zmienia się pora roku i nie potrzebujesz już lodu, wystarczy wyjąć kostkarkę i stworzyć dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Koniec z rozmrażaniem i oszronioną żywnością
Pełny No Frost
Technologia pełnego No Frost marki Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze – bez rozmrażania.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Multidoor |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Grafitowa stal |
| Wysokość | 179,3 cm |
| Szerokość | 83,3 cm |
| Głębokość (cm) | 74 |
| Pojemność całkowita (l) | 488 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 329 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 159 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 298 |
| Zdolność zamrażania | 12 kg/24 godz. |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | Twin Cooling Plus™ |
| Sterowanie | Elektroniczne na drzwiach |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 41 |
| Dystrybutor lodu | Kostkarka ruchoma |
| Dystrybutor wody | Tak |
| Klasa klimatyczna | SN,N,ST,T |
| Zastosowane technologie | Power Freeze , Power Cool , |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED |
| Liczba półek | 3 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 2 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 5 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 2/4 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| Funkcja szybkiego mrożenia | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.