Lodówka MPM MPM-434-SBF-04 grafitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Lodówka MPM-434-SBF-04 to urządzenie typu Multi Door o pojemności 271 litrów w części chłodniczej i 150 litrów w części zamrażalniczej. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej E. Posiada wydajny i niezawodny kompresor inwerterowy, który zapewnia też cichą pracę.
Łatwe sterowanie i oświetlenie LED
Elektroniczny, dotykowy wyświetlacz umieszczony na drzwiach lodówki MPM-434-SBF-04 wygląda efektownie, jest intuicyjny i znacznie ułatwia kontrolę nad pracą urządzenia.
Lodówka MPM-434-SBF-04 jest wyposażona w energooszczędne oświetlenie LED. Żarówki dają jaśniejsze, przyjazne dla oka światło. Emitują mniej ciepła, tym samym nie powodują wzrostu temperatury wewnątrz. Ledowe oświetlenie gwarantuje taką samą widoczność w całej lodówce, dzięki czemu bez trudu znajdziesz każdy produkt.
System Multi Flow i No Frost
Lodówka MPM-434-SBF-04 posiada system Multi Flow. Zapewnia on odpowiedni poziom temperatury oraz równomierne rozprzestrzenianie powietrza w całej lodówce. Dzięki tej funkcji do każdej z półek dociera odpowiednia ilość zimnego powietrza, a przechowywana żywność pozostaje świeższa na dłużej. Funkcja Multi
Flow przyspiesza też schładzanie komory po otwarciu drzwi urządzenia.
Multi Door MPM-334-SBF-04 posiada technologię NO FROST, dzięki której nie musisz ręcznie rozmrażać lodówki i zamrażalnika. Polega ona na wprowadzeniu do środka urządzenia suchego powietrza poprzez specjalne kanały. Układ wentylacyjny wymusza obieg zimnego powietrza, wyprowadzając całą wilgoć na zewnątrz. W ten sposób szron i lód nie gromadzą się na żywności, półkach czy ściankach lodówki. Szron osadza się w specjalnej komorze, gdzie następuje jego rozmrażanie i usuwanie.
Komora specjalnej wilgotności i komora świeżości
Część chłodnicza lodówki MPM 434-SBF-04 wyposażona jest w szklane, wykończone inoxową listwą półki z możliwością regulacji ich położenia. Posiada też dwie specjalne komory (boxy) dla dłuższego przechowywania produktów.
Komora specjalnej wilgotności przeznaczona jest do przechowywania świeżych owoców i warzyw. Jej cechą wyróżniającą jest możliwość regulacji poziomu wilgotności Humidity Control. Dzięki temu produkty na dłużej zachowują jędrność, naturalny smak i aromat.
Komora świeżości służy do przechowywania nieprzetworzonej żywności, gotowej do późniejszej obróbki. Wewnątrz komory temperatura może wynosić minimalnie 0ºC, dzięki temu znacznie dłużej przechowasz w niej surowe mięso lub ryby, bez potrzeby zamrażania i rozmrażania. Komora posiada funkcję regulacji temperatury Chiller & Crisper Temperature Control w zakresie od 0 do 5 ºC.
Funkcjonalność
Lodówka MPM-434-SBF-04 to przede wszystkim funkcjonalność. Panel sterujący daje możliwość samodzielnego ustawienia temperatury wewnątrz chłodziarki i zamrażalnika bądź wyboru jednego z automatycznych trybów pracy w zależności od potrzeb:
Tryb ECO - w tym trybie lodówka pracuje przy najniższym zużyciu energii utrzymując temperaturę 5°C w chłodziarce oraz -18°C w zamrażalniku;
Tryb WAKACJE - funkcja pozwala zaoszczędzić energię w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nie będziemy korzystali z części chłodzącej. Wybierając funkcję WAKACJE temperatura w zamrażalce się nie zmienia, natomiast opcja chłodnicza zostaje wyłączona;
Tryb SUPER - w celu szybkiego zmrożenia produktów wybierz tryb SUPER, który pozwoli na nagłe obniżenie temperatury w zamrażalce. Utrzymywany on jest przez 50 godzin, po czym automatycznie wyłącza się.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Multidoor |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Metaliczny Grafit |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 79 cm |
| Głębokość (cm) | 70 |
| Waga (kg) | 87 |
| Pojemność całkowita (l) | 472 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 271 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 150 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 280 |
| Zdolność zamrażania | 10 kg/24h |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | Multi-Flow |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 39 |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak |
| Liczba półek | 4 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 2 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 3 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 4+2 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.