Lodówka MPM MPM-200-CJ-19/E
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Jednodrzwiowa |
| Położenie zamrażalnika | wewnątrz |
| Kolor | Dark Inox |
| Wysokość | 122 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość (cm) | 57 |
| Waga (kg) | 38 |
| Pojemność całkowita (l) | 195 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 176 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 14 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 143 |
| Zdolność zamrażania | 2 kg/24 godz. |
| Czas przechowywania bez zasilania | 4 godz. |
| No Frost | Nie |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 40 |
| Możliwość przełożenia drzwi | Tak |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak |
| Liczba półek | 3 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 1 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 3 |
| Rozmrażanie | Ręczne |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 1 |
| Rozmrażanie | Ręczne |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.