Lodówka Gorenje NRM8182MX
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kompresor Inwerterowy Spokojnie, cicho i trwale
W porównaniu do konwencjonalnych kompresorów, kompresory inwerterowe lepiej i szybciej dostosowują się do wszelkich zmian temperatury lodówki, czyniąc je bardziej wydajnymi i ekonomicznymi. Mają także dłuższą żywotność i niższy poziom hałasu.
LedLight Oświetlenie LED
Oświetlenie LED w formie listwy oferuje po otwarciu drzwi chłodziarki całkowicie nowe wrażenie. Statystycznie oświetlenie LED daje bardziej naturalne światło, które zapewnia wyraźnie lepszą widoczność, a tym samym również lepszą kontrolę nad zawartością półek.
Szuflada CrispZone - dbająca chrupkość i wilgotność produktów. Świeże jak prosto z ogrodu.
Szuflada CrispZone jest jednym z największych pojemników do przechowywania owoców i warzyw dostępnych na rynku. Niska temperatura oraz możliwość regulacji wilgotności wydłuża świeżość Twoich produktów.
SuperCool Szybkie chłodzenie co tygodniowych zakupów.
Funkcja intensywnego chłodzenie obniża temperaturę lodówki do 3°C, czyli mniej niż w ustawieniu standardowym. Połączenie dużej objętości lodówki wraz z funkcją intensywnego chłodzenia jest doskonałe do dużych ilości żywności. Po sześciu godzinach funkcja wyłącza się automatycznie, a temperatura chłodziarki wraca do ustawienia początkowego.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | French door |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Inox |
| Wysokość | 181,6 cm |
| Szerokość | 79,4 cm |
| Głębokość (cm) | 64,3 |
| Waga (kg) | 97 |
| Pojemność całkowita (l) | 427 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 278 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 149 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 293 |
| Zdolność zamrażania | 12 kg / 24 godz. |
| Czas przechowywania bez zasilania | 10 h |
| No Frost | Tak |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Klasa hałasu | D |
| Poziom hałasu [dB] | 42 |
| Dystrybutor lodu | Kostkarka obrotowa |
| Klasa klimatyczna | SN, N, ST, T |
| Zastosowane technologie | Sprężarka inwerterowa, MuliFlow |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED |
| Liczba półek | 3 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 2 |
| Liczba pojemników na drzwiach | 4 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 5 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| Funkcja szybkiego mrożenia | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.