Lodówka Gorenje NRK6192ABK4
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Convert FreshZone Zawsze gotowa na każdą okazję
Ta wygodna szuflada po prostu zmienia się z szuflady na ryby i mięso w szufladę na owoce i warzywa, dzięki czemu można łatwo pomieścić wszystkie świeże produkty.
Inteligentna lodówka
Ten inteligentny system został zaprojektowany w celu utrzymania stałej temperatury w lodówce, niezależnie od częstotliwości otwierania drzwi. Stale monitoruje nawyki korzystania z lodówki i zarządza temperaturą, aby zapobiec możliwym wzrostom temperatury i zapewnić długoterminową świeżość żywności.
Świeże jak prosto z ogrodu
Przestronna szuflada CrispZone została zaprojektowana tak, aby zachować składniki odżywcze i przedłużyć świeżość żywności dzięki niskiej temperaturze i opcji regulacji poziomu wilgotności.
Bez wysiłku i bez skazy
Dzięki innowacyjnie zaprojektowanemu, błyszczącemu i gładkiemu wnętrzu chłodziarko-zamrażarki Gorenje GardenFresh są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu żywność pozostaje zdrowa i bezpieczna.
Oszczędność energii
W przypadku przedłużającej się nieobecności lodówkę można przełączyć w tryb oszczędzania energii, ponieważ drzwi są cały czas zamknięte.
Szybkie zamrażanie
Funkcja FastFreeze zamraża żywność w temperaturze -24°C, aby zachować większość minerałów w żywności. Po około 2 dniach funkcja jest automatycznie wyłączana, a temperatura w komorze zamrażarki wraca do ustawienia początkowego.
Idealny mikroklimat na każdej półce
IonAir wytwarza ujemnie naładowane jony wewnątrz urządzenia, które są równomiernie rozmieszczone w komorze chłodziarki dzięki systemowi MultiFlow 360°. Tak wzbogacone powietrze zachowuje smak i usuwa nieprzyjemne zapachy.
Proste sterowanie lodówką i zamrażarką
Duży i przejrzysty wyświetlacz LED umożliwia natychmiastową kontrolę ustawień. Trzymając symbol°C przez 2 sekundy, możesz po prostu przełączać się między komorami i osobno regulować temperaturę w lodówce lub zamrażarce.
Właściwe miejsce na butelki i puszki
Dzięki praktycznemu uchwytowi na butelki Twoje butelki i puszki są łatwo dostępne i nie zajmują miejsca.
Dobrze zorganizowane i wydajne
Oświetlenie LED w lodówkach zapewnia doskonałe i bardzo wydajne oświetlenie. Jego żywotność jest trzydziestokrotnie dłuższa niż konwencjonalnych żarówek i pozwala zaoszczędzić nawet dziesięć razy więcej energii.
Elegancki i wyrafinowany wygląd
Dzięki nowej konstrukcji z mniejszą głębokością ta chłodziarko-zamrażarka będzie idealnie pasować do Twojej kuchni, oferując jednocześnie bardzo dużą pojemność.
Niski poziom hałasu
Chłodziarko-zamrażarka pracuje z poziomem hałasu zaledwie 38 dB, który jest tak cichy jak szeptana rozmowa między dwojgiem ludzi. Ta cicha praca jest wynikiem doskonałej izolacji i innowacyjnych rozwiązań układu chłodzenia.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Dwudrzwiowa |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 185 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość (cm) | 59,2 |
| Waga (kg) | 59 |
| Pojemność całkowita (l) | 300 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 204 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 96 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 242 |
| Zdolność zamrażania | 10 kg / 24 godz. |
| Czas przechowywania bez zasilania | 10 godzin |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | Multiflow 360° |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 38 |
| Możliwość przełożenia drzwi | Tak |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED |
| Liczba półek | 3 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 1+1 |
| Półka na butelki | Tak |
| Liczba pojemników na drzwiach | 3 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 3 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| Funkcja szybkiego mrożenia | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.