Lodówka Beko BCNA306E42SN
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
HarvestFresh Inspirowana naturą, zasilana światłem
Jest to innowacyjna technologia 3 kolorów, dzięki której możemy na dłużej zachować witaminy A i C w przechowywanych warzywach i owocach. Dzięki temu nasze produkty zachowają świeżość na dłużej. W dedykowanej szufladzie HarvestFresh imitowany jest 24-godzinny cykl słońca za pomocą światła w kolorach niebieskim, zielonym i czerwonym.
Sprężarka inwerterowa ProSmart™ Wysoka sprawność, wysoka trwałość, niski poziom hałasu
Jeśli Twoja lodówka jest buczącym i bulgoczącym pożeraczem prądu, to nadszedł czas na zmianę. Dzięki innowacyjnej konstrukcji sprężarka inwerterowa ProSmart™ zapewnia szybsze chłodzenie przy mniejszym zużyciu energii i cztery razy cichszą pracę w porównaniu ze zwykłymi sprężarkami chłodniczymi. Urządzenie szybciej dostosowuje się do wahań temperatury, zapewnia dłuższą świeżość żywności i jednocześnie pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię.
System podwójnego chłodzenia NeoFrost™ System podwójnego chłodzenia NeoFrost™ : 2 oddzielne układy chłodzenia, brak przenikania zapachów
Trudno jest przechowywać w zamrażarce rybę, a w lodówce smakowite ciasto bez problemu mieszania ich zapachów. Odrębne systemy chłodzenia NeoFrost™ dla każdej komory zapewniają idealny przepływ powietrza i optymalną temperaturę zarówno w zamrażarce, jak i w lodówce. Dzięki temu żywność zachowuje świeżość przez dłuższy czas, bez gromadzenia się szronu ani przenikania zapachów.
Szybkie Mrożenie Zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.
Szybkie mrożenie w lodówce Beko zapewnia szybkie zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Dzięki szybkiemu mrożeniu Twoje jedzenie pozostanie dłużej świeże i bogatsze w składniki odżywcze.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Dwudrzwiowa |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 193,5 cm |
| Szerokość | 54 cm |
| Głębokość (cm) | 54,5 |
| Waga (kg) | 61 |
| Pojemność użytkowa całkowita (l) | 284 |
| Pojemność użytkowa chłodziarki (l) | 215 |
| Pojemność użytkowa zamrażarki (l) | 69 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 223 |
| Zdolność zamrażania | 3,2 kg/24h |
| Czas przechowywania bez zasilania | 13 godzin |
| No Frost | Tak |
| Sterowanie | Elektroniczne |
| Klasa hałasu | C |
| Poziom hałasu [dB] | 37 |
| Możliwość przełożenia drzwi | Tak |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Zastosowane technologie | Zawiasy ślizgowe, HarvestFresh |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | Tak, LED |
| Liczba półek | 4 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 1+1 |
| Półka na butelki | Tak |
| Liczba pojemników na drzwiach | 4 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 3 |
| Rozmrażanie | No Frost |
| Funkcja szybkiego mrożenia | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.