Lodówka Beko B5RGNA355HXBR
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
BottleFlex
Więcej miejsca dzięki składanej półce na butelki
Spożywanie dużej ilości płynów to jeden z kluczowych elementów zdrowego stylu życia. Z drugiej strony w lodówce może być trudno znaleźć miejsce do przechowywania wszystkich napojów. Teraz lodówki Beko mają modułowe rozwiązanie do łatwego przechowywania butelek w dowolnym miejscu na półce. Składana półka na butelki BottleFlex umożliwia jednoczesne przechowywanie dwóch 1,5-litrowych butelek. Kiedy nie masz butelek do przechowywania, półkę można z łatwością złożyć, aby uzyskać więcej miejsca. BottleFlex można też przesuwać, umieszczając w dowolnym miejscu półki. Nasza lodówka dostosuje się do Twoich potrzeb!
Sprężarka inwerterowa ProSmart™
Wysoka sprawność, wysoka trwałość, niski poziom hałasu
Jeśli Twoja lodówka jest buczącym i bulgoczącym pożeraczem prądu, to nadszedł czas na zmianę. Dzięki innowacyjnej konstrukcji sprężarka inwerterowa ProSmart™ zapewnia szybsze chłodzenie przy mniejszym zużyciu energii i cztery razy cichszą pracę w porównaniu ze zwykłymi sprężarkami chłodniczymi. Urządzenie szybciej dostosowuje się do wahań temperatury, zapewnia dłuższą świeżość żywności i jednocześnie pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię.
Szybkie Mrożenie
Zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.
Szybkie mrożenie w lodówce Beko zapewnia szybkie zmrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy oraz nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia. Dzięki szybkiemu mrożeniu Twoje jedzenie pozostanie dłużej świeże i bogatsze w składniki odżywcze.
System SmoothFit™
Drzwi otwierane pod kątem 90° zapewniają wygodę
W niektórych kuchniach urządzenia są rozmieszczone w nietypowych miejscach. Drzwi SmoothFit™ licują się po otwarciu ich pod kątem 90 stopni, co oznacza, że lodówkę można łatwo ustawić w narożniku pomieszczenia lub tuż przy ścianie — bez uszczerbku dla łatwości użytkowania. Szuflady również wysuwają się do końca!
Alarm otwartych drzwi
Alarm otwartych drzwi ostrzeże Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi
Chłodziarki Beko wyposażone w „Alarm otwartych drzwi” ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi.
Tryb wakacyjny
Dodatkowa oszczędność energii
Gdy wyjeżdżasz na wakacje, Twoja lodówka też zostanie w wakacyjnym nastroju. Tryb wakacyjny pozwala zaoszczędzić energię, wyłączając część chłodząca, ale utrzymując działanie zamrażarki. Mrożona żywność zachowa świeżość, a Ty zaoszczędzisz na rachunkach za energię.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Multidoor |
| Położenie zamrażalnika | Na dole |
| Kolor | Ciemny Inox |
| Wysokość | 203,5 cm |
| Szerokość | 59,5 cm |
| Głębokość (cm) | 66.3 |
| Waga (kg) | 77 |
| Pojemność całkowita (l) | 351 |
| Pojemność chłodziarki (l) | 249 |
| Pojemność zamrażarki (l) | 102 |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Zużycie energii na rok (kWh) | 201 |
| Zdolność zamrażania | 6 kg/24 godz. |
| Czas przechowywania bez zasilania | 11 godz. |
| No Frost | Tak |
| System chłodzenia | No-frost |
| Sterowanie | Elektroniczne wewnętrzne |
| Klasa hałasu | B |
| Poziom hałasu [dB] | 35 |
| Klasa klimatyczna | SN-T |
| Zastosowane technologie | HarvestFresh ,Kompresor ProSmart™ Inverter , Funkcja Eco ,Tryb wakacyjny , Alarm otwartych drzwi, Blokada rodzicielska , |
| Wyposażenie | Uchwyt na butelki BottleFlex |
| CHŁODZIARKA | |
| Oświetlenie wnętrza | LED |
| Liczba półek | 4 |
| Pojemnik na warzywa i owoce | 1 + komora świeżości /komora 0 |
| Półka na butelki | Uchwyt na butelki BottleFlex |
| Liczba pojemników na drzwiach | 4 |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| ZAMRAŻARKA | |
| Liczba szuflad/komór | 2 |
| Rozmrażanie | Automatyczne |
| Funkcja szybkiego mrożenia | TAK |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.