Kuchnia do zabudowy Beko BBSE17300B
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
AeroPerfect
Pieczenie wymyślone na nowo!
Perfekcyjne gotowanie w zasięgu ręki! Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się narzekać na nierówne dopieczenie Twoich potraw, piekarnik AeroPerfect jest stworzony dla Ciebie! Na technologię tę składają się: nowa, inspirowana silnikiem odrzutowym konstrukcja wentylatora, zaprojektowany od początku rozkład grzałek oraz przeprojektowana komora pieczenia wraz z algorytmem kontroli temperatury. Beko połączyło te składniki, by dać Ci piekarnik idealny, gwarantujący równomierne dopiekanie, lepszą kontrolę temperatury oraz idealny wynik Twoich kuchennych zabiegów za każdym razem, bez martwienia się o drobiazgowe układanie potrawy we wnętrzu piekarnika.
Booster
Szybkie nagrzewanie
Szybkie nagrzewanie Booster to funkcja znacznie ułatwiająca pieczenie. Po jej włączeniu piekarnik wykorzystuje wszystkie dostępne źródła ciepła, by szybko osiągnąć zadaną temperaturę, po czym wraca do nastawionego trybu pieczenia. Dzięki tej funkcji nie musimy martwić się, że zapomnieliśmy odpowiednio wcześnie rozgrzać piekarnik.
Intuicyjny wyświetlacz tekstowy
I wszystko jasne!
Intuicyjny wyświetlacz w języku polskim pozwala na łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki niemu szybko wybierzemy potrzebną funkcję. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.
Czyszczenie parowe Simple Steam
Łatwo osiągalna czystość
Ten piekarnik z łatwością doprowadzisz do porzadku dzięki cichej mocy pary wodnej. Po prostu wylej trochę wody w komorze piekarnika i włącz odpowiedni program, by para wodna osadziła się na jego ściankach, ułatwiając ich czyszczenie.
Oświetlenie halogenowe
Wyraźny obraz tego, co dzieje się w środku
Chcesz zobaczyć, jak przebiega gotowanie, ale nie chcesz otwierać drzwi i marnować ciepła w środku? Oświetlenie halogenowe pomaga dojrzeć całą komorę piekarnika, dzięki czemu możesz mieć oko na swoje kulinarne dzieła przy szczelnie zamkniętych drzwiach piekarnika.
Dane techniczne
| Typ | z płytą indukcyjną |
| Kolor | Czarny |
| PŁYTA | |
| Typ | Indukcyjna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | Ø180 mm - 2000 W / 2300 W |
| Przedni prawy | Ø145 mm - 1600 W / 1800 W |
| Tylny lewy | Ø180 mm - 2000 W / 2300 W |
| Tylny prawy | Ø210 mm - 2000 W / 2300 W |
| Wskaźnik ciepła resztkowego | Tak |
| PIEKARNIK | |
| Typ | Elektryczny |
| Pojemność | 72 l |
| Ilość funkcji piekarnika | 6 |
| Programator piekarnika | elektroniczny |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcje piekarnika | Konwencjonalne, Grill, Mały grill + termoobieg, Szybkie nagrzewanie Booster, Grzanie dolne , |
| Drabinki boczne | Tak |
| Czyszczenie | Parowe |
| Wyposażenie | Blacha do pieczenia, Siatka |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 59,5 |
| Szerokość (cm) | 59,4 |
| Głębokość (cm) | 56,7 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.