Kuchnia Amica CCES37219X FUSION
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Nagrzew w 4 min.
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.
Równomierne pieczenie
Koniec z nieudanymi wypiekami! Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach. Rozwiązanie wykorzystane w piekarnikach Amica zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz komory. Dzięki temu masz pewność, że Twoje ciasta będą równo zarumienione i wypieczone.
Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu piekarnik Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.
Duży palnik 3,0 kW
Codzienne przyrządzanie potraw w większych ilościach nie musi już sprawiać problemu. Organizacja w kuchni będzie łatwiejsza, jeśli do dyspozycji będziesz mieć duży palnik o mocy 3 kW. Duży palnik to większa powierzchnia grzania. Optymalnie wykorzystasz nawet duże garnki, dzięki czemu przyrządzisz odpowiednią ilość potrawy. Zyskujesz czas, a twoje potrawy pozostaną pyszne i aromatyczne.
Stabilne ruszty żeliwne
Garnek z wrzątkiem, chwiejący się na niestabilnym ruszcie może być bardzo niebezpieczny. Dlatego Amica stosuje Stabilne ruszty żeliwne, które zostały tak zaprojektowane, że możesz przesuwać gorące garnki, bez ryzyka przemieszczenia rusztu. Ponadto ruszty żeliwne są odporne na wysokie temperatury i zniekształcenia, a ich elegancki wygląd zwiększa estetykę w kuchni.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | gazowo-elektryczna |
| Kolor | Srebrny |
| PŁYTA | |
| Typ | gazowa |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | 3,0 kW |
| Przedni prawy | 4,0 cm 0,65 kW |
| Tylny lewy | 6,5 cm 1,4 kW |
| Tylny prawy | 6,5 cm 1,4 kW |
| Ruszt | Żeliwny |
| Zapalarka palników | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| PIEKARNIK | |
| Typ | elektryczny |
| Pojemność | 65 l |
| Ilość funkcji piekarnika | 10 |
| Programator piekarnika | Wyświetlacz LED |
| Termoobieg | Tak |
| Drabinki boczne | Tak |
| Czyszczenie | Emalia łatwoczyszcząca EasyClean |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 59,5 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 57 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.