Kuchnia Amica 618CE3.333HTaQ(XX)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pojemność XXL
Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość pieczenia wielu potraw jednocześnie.
Liczba funkcji piekarnika: 10
Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny.
Szybki nagrzew
Piekarnik osiąga temperaturę 150°C w cztery minuty – to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami.
Klasa energetyczna A
Inteligentna technologia oznacza dbałość o każdy aspekt. Amica od lat stawia na ekologiczne rozwiazania. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejszy pobór energii. Klasa A to symbol dbałości o środowisko naturalne oraz widoczne zmniejszenie rachunków za prąd.
Programator elektroniczny Ta
Programatory zapewniają swobodę ustawienia godziny wyłączenia oraz czas grzania piekarnika. Trzy sterujące przyciski zapewniają nieskomplikowaną obsługę programatora.
Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean
Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika.
Rozmrażanie
Funkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz dostępna w zasięgu ręki.
Przepisy na drzwiach
Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to praktyczny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.
Tłoczone Poziomy Pieczenia
To element ułatwiający rozpoznanie poziomów pieczenia w piekarniku. Spójny z poradnikiem znajdującym się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika.
Szuflada na prowadnicach rolkowych
Pod komorą piekarnika znajduje się przestrzeń do przechowywania naczyń, patelni i garnków. Szuflada jest osadzona na prowadnicach rolkowych, które zapewniają stabilne, ciche działanie. Dzięki nowoczesnym, syntetycznym materiałom szuflada jest bardziej odporna na wysoką temperaturę.
Ergonomiczny uchwyt z wieszakiem
Ergonomiczny uchwyt o trapezowym kształcie doskonale układa się w dłoni, umożliwiając łatwe i szybkie otwieranie piekarnika.
Chłodny front (3 szyby w drzwiach)
Zastosowanie trzech szyb w drzwiach piekarnika pozwala na znaczne obniżenie na froncie.
Pole pojedyncze HiLight 14,5 cm (1,2 kW)
Średnica: 14,5 cm Moc: 1,2 kW. Pola grzejne najnowszej technologi oszczędzają czas i energię, bowiem nagrzewają się do najwyższej temperatury w kilka sekund. Dzięki temu gotowanie na polach Hi Light jest szybsze i tańsze.
Pole pojedyncze HiLight 18,0 cm (1,8 kW)
Średnica: 18 cm Moc: 1,5 kW Pola grzejne najnowszej technologi oszczędzają czas i energię, bowiem nagrzewają się do najwyższej temperatury w kilka sekund. Dzięki temu gotowanie na polach Hi Light jest szybsze i tańsze.
Pole pojedyncze HiLight 21,0 cm (2,3 kW)
Średnica: 21 cm Moc: 2,3 kW Pola grzejne najnowszej technologi oszczędzają czas i energię, bowiem nagrzewają się do najwyższej temperatury w kilka sekund. Dzięki temu gotowanie na polach Hi Light jest szybsze i tańsze.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | ceramiczna |
| Kolor | Inox |
| PŁYTA | |
| Typ | ceramiczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | Pole pojedyncze HiLight 18,0 cm (1,8 kW) |
| Przedni prawy | Pole pojedyncze HiLight 14,5 cm (1,2 kW) |
| Tylny lewy | Pole pojedyncze HiLight 14,5 cm (1,2 kW) |
| Tylny prawy | Pole pojedyncze HiLight 21,0 cm (2,3 kW) |
| PIEKARNIK | |
| Typ | elektryczny |
| Pojemność | 65 l |
| Ilość funkcji piekarnika | 10 |
| Programator piekarnika | elektroniczny Ta |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcje piekarnika | Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny |
| Czyszczenie | Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean |
| Dodatkowe funkcje | Szybki nagrzew, Chłodny front (3 szyby w drzwiach), Ergonomiczny uchwyt z wieszakiem |
| Wyposażenie | Blacha szt. 2 |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.