Kuchnia Amica 58CE1.30HMsQ(W)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pojemność XXL
Spotkanie rodzinne. Chcesz podać pieczeń, która jest Twoją specjalnością. Ale jak przygotować potrawę dla kilkunastu osób bez pieczenia na raty? Wystarczy skorzystać z kuchni Amica, która wyposażona jest w piekarnik o pojemności do 65 l. Z takim piekarnikiem zawsze Ci się upiecze!
Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.
Klasa energetyczna A
Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet oraz środowisko naturalne, w piekarnikach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki. Piekarniki Amica to efektywność pod każdym względem!
Przepisy na drzwiach
Od teraz, mając kuchnię Amica, nie musisz wertować książek kucharskich w poszukiwaniu informacji dotyczących sposobu pieczenia danej potrawy. Na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika znajdziesz praktyczny poradnik, który podpowie Ci, jaką temperaturę i czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Komfort w zasięgu ręki. By zawsze Ci się upiekło.
Szuflada na prowadnicach rolkowych
Pod komorą piekarnika znajduje się przestrzeń do przechowywania naczyń, patelni i garnków. Szuflada jest osadzona na prowadnicach rolkowych, które zapewniają stabilne, ciche działanie. Dzięki nowoczesnym, syntetycznym materiałom szuflada jest bardziej odporna na wysoką temperaturę.
Minutnik z funkcją STOP
Potrawa już się piecze? Co do minuty będziesz wiedzieć, że nadszedł już czas na wyjęcie jej z piekarnika! Za pomocą pokrętła jednym ruchem nastawiasz Minutnik stop – aż do 120 minut – i już możesz się zrelaksować! Kuchenka wyłączy się po ustalonym czasie i da Ci o tym znać dźwiękiem. To komfort, ale i bezpieczeństwo, gdyby na przykład zdarzyło Ci się na chwilę przysnąć podczas pieczenia…
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | ceramiczna |
| Kolor | Biały |
| PŁYTA | |
| Typ | ceramiczna |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | Pole pojedyncze 18,0 cm (1,7 kW) |
| Przedni prawy | Pole pojedyncze 14,5 cm (1,2 kW) |
| Tylny lewy | Pole pojedyncze 14,5 cm (1,2 kW) |
| Tylny prawy | Pole pojedyncze 18,0 cm (1,7 kW) |
| PIEKARNIK | |
| Typ | elektryczny |
| Pojemność | 67 |
| Ilość funkcji piekarnika | 4 |
| Termoobieg | Tak |
| Dodatkowe funkcje | Minutnik z funkcją STOP, Emalia łatwoczyszcząca EasyClean, Chłodny front (3 szyby), Przepisy na drzwiach |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.