Kuchnia Amica 57GEH3.33HZpTaDNA(Xx)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Pojemność XXL
Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość pieczenia wielu potraw jednocześnie.
Drabinki boczne
Wykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.
Ruszty żeliwne
Ruszty żeliwne są bardziej wytrzymałe i stabilne, a jednocześnie bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Liczba funkcji piekarnika: 10
Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny.
Szybki nagrzew
Piekarnik osiąga temperaturę 150°C w cztery minuty – to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami.
Klasa energetyczna A
Inteligentna technologia oznacza dbałość o każdy aspekt. Amica od lat stawia na ekologiczne rozwiązania. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejszy pobór energii. Klasa A to symbol dbałości o środowisko naturalne oraz widoczne zmniejszenie rachunków za prąd.
Programator elektroniczny Ta
Programatory zapewniają swobodę ustawienia godziny wyłączenia oraz czas grzania piekarnika. Trzy sterujące przyciski zapewniają nieskomplikowaną obsługę programatora.
Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean
Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika.
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Płyty gazowe posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie się zapali.
Nakrywa szklana
Wykonana z wysokiej jakości szkła nakrywa jest niezwykle wytrzymała. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Przepisy na drzwiach
Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to praktyczny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.
Szuflada na prowadnicach rolkowych
Pod komorą piekarnika znajduje się przestrzeń do przechowywania naczyń, patelni i garnków. Szuflada jest osadzona na prowadnicach rolkowych, które zapewniają stabilne, ciche działanie. Dzięki nowoczesnym, syntetycznym materiałom szuflada jest bardziej odporna na wysoką temperaturę.
Zwiększona płaszczyzna robocza rusztu
Ruszty na płycie z palnikami gazowymi posiadają bardzo dużą i stabilną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu pozwalają na komfortowe gotowanie nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. Teraz ugotujesz szybciej i więcej.
Chłodny front (3 szyby w drzwiach)
Zastosowanie trzech szyb w drzwiach piekarnika pozwala na znaczne obniżenie na froncie.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | gazowo-elektryczna |
| Kolor | Inox |
| PŁYTA | |
| Typ | gazowa |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | 9,0 cm palnik duży |
| Przedni prawy | 4,0 cm palnik pomocniczy |
| Tylny lewy | 6,5 cm palnik średni |
| Tylny prawy | 6,5 cm palnik średni |
| Ruszt | Żeliwny |
| Zapalarka palników | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| PIEKARNIK | |
| Typ | Elektryczny |
| Pojemność | 66 l |
| Ilość funkcji piekarnika | 10 |
| Programator piekarnika | elektroniczny Ta |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcje piekarnika | Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny |
| Drabinki boczne | Tak |
| Czyszczenie | Easy Clean |
| Typ pokrywy | Metalowa |
| Dodatkowe funkcje | Szybki nagrzew |
| Wyposażenie | Chłodny front (3 szyby w drzwiach), Przepisy na drzwiach, Szuflada na prowadnicach rolkowych, Liczba blach szt. 1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.