Kuchnia Amica 522GE3.33ZpTaF(Xx)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.
Nagrzew w 4 min
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!
Termoobieg
Funkcja termoobiegu polega na wprowadzeniu w ruch gorącego powietrza, dzięki czemu w każdej części piekarnika panuje równomierna temperatura. Uzyskujemy to stosując grzałkę dolną i górną lub grzałkę pierścieniową. Każda kuchnia posiadająca termoobieg wyposażona jest w wentylator, który równomiernie rozprowadza powietrze po komorze piekarnika.
Czyszczenie parowe
Z funkcją czyszczenia parowego mycie piekarnika nie będzie już tak uciążliwe. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na blachę, ustawieniu piekarnika na 50°C i pozostawieniu urządzenia na 30 minut. Brud zmiękczony przez parę z łatwością usuniemy z całego piekarnika przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym z pewnością nie przepadasz. By ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Ułatwiaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi lub rozwijając swoje zainteresowania.
10 funkcji piekarnika
Lubisz komfort i rozwiązania, które ułatwiają życie? Mamy coś dla Ciebie! Nowe kuchnie Amica zostały wyposażone w różne funkcje, w tym Szybki nagrzew i Rozmrażanie. Od teraz rozgrzanie piekarnika w ekspresowym tempie, przygotowanie dania z grilla czy rozmrożenie porcji mięsa, nie będzie stanowiło żadnego problemu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | gazowo-elektryczna |
| Kolor | Inox |
| PŁYTA | |
| Typ | gazowa |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | 9,0 cm palnik duży |
| Przedni prawy | 4,0 cm palnik pomocniczy |
| Tylny lewy | 6,5 cm palnik średni |
| Tylny prawy | 6,5 cm palnik średni |
| Ruszt | Emaliowany |
| Zapalarka palników | Tak, w pokrętle |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| PIEKARNIK | |
| Typ | Elektryczny |
| Pojemność | 62 l |
| Ilość funkcji piekarnika | 10 |
| Programator piekarnika | elektroniczny Ta |
| Termoobieg | Tak |
| Czyszczenie | Parowy |
| Typ pokrywy | |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.