Kuchnia AMICA 618GE3.39HZpTaDpNAQ(Xx) WOK
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość pieczenia wielu potraw jednocześnie.
Prowadnice teleskopowe
To swoboda użytkowania i gwarancja bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku mocno obciążonych i rozgrzanych blach oraz naczyń. Dzięki pionowej regulacji prowadnice mogą być montowane na różnych poziomach.
Drabinki boczne
Wykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.
Liczba funkcji piekarnika: 10
Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny.
Szybki nagrzew
Piekarnik osiąga temperaturę 150°C w cztery minuty – to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami.
Klasa energetyczna A
Inteligentna technologia oznacza dbałość o każdy aspekt. Amica od lat stawia na ekologiczne rozwiazania. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejszy pobór energii. Klasa A to symbol dbałości o środowisko naturalne oraz widoczne zmniejszenie rachunków za prąd.
Programatory zapewniają swobodę ustawienia godziny wyłączenia oraz czas grzania piekarnika. Trzy sterujące przyciski zapewniają nieskomplikowaną obsługę programatora.
Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean
Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Znacząco ułatwia to czyszczenie piekarnika.
Rozmrażanie
Funkcja idealna do rozmrażania potraw takich jak mięso, ryby, pieczywo czy ciasta. Od teraz dostępna w zasięgu ręki.
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Płyty gazowe posiadają elektryczny zapalacz gazu. Wystarczy przekręcić pokrętło, a wybrany palnik automatycznie się zapali.
Nakrywa szklana
Wykonana z wysokiej jakości szkła nakrywa jest niezwykle wytrzymała. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Płyta odetnie dopływ gazu natychmiast jeśli tylko płomień palnika zgaśnie. Dzięki temu rozwiązaniu korzystanie z urządzenia będzie zawsze bezpieczne.
Przepisy na drzwiach
Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to praktyczny poradnik w zasięgu ręki – zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia.
Szuflada na prowadnicach rolkowych
Pod komorą piekarnika znajduje się przestrzeń do przechowywania naczyń, patelni i garnków. Szuflada jest osadzona na prowadnicach rolkowych, które zapewniają stabilne, ciche działanie. Dzięki nowoczesnym, syntetycznym materiałom szuflada jest bardziej odporna na wysoką temperaturę.
Zwiększona płaszczyzna robocza rusztu
Ruszty na płycie z palnikami gazowymi posiadają bardzo dużą i stabilną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu pozwalają na komfortowe gotowanie nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. Teraz ugotujesz szybciej i więcej.
Ruszty żeliwne
Ruszty żeliwne są bardziej wytrzymałe i stabilne, a jednocześnie bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Gwarantują wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Chłodny front (3 szyby w drzwiach)
Zastosowanie trzech szyb w drzwiach piekarnika pozwala na znaczne obniżenie na froncie.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | gazowo-elektryczna |
| Kolor | Inox |
| PŁYTA | |
| Typ | gazowa |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | 13,0 cm palnik WOK |
| Przedni prawy | 4,0 cm palnik pomocniczy |
| Tylny lewy | 6,5 cm palnik średni |
| Tylny prawy | 6,5 cm palnik średni |
| Ruszt | Żeliwny |
| Zapalarka palników | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| PIEKARNIK | |
| Typ | elektryczny |
| Pojemność | 66 l |
| Ilość funkcji piekarnika | 10 |
| Programator piekarnika | elektroniczny Ta |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcje piekarnika | Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; rozmrażanie; grzejnik dolny; szybki nagrzew; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; konwencjonalny. |
| Prowadnice | Tak |
| Drabinki boczne | Tak |
| Czyszczenie | Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean |
| Typ pokrywy | Metalowa |
| Dodatkowe funkcje | Chłodny front drzwi , Szybki nagrzew, Przepisy na drzwiach |
| Wyposażenie | Blacha szt. 1 |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.