Kuchnia AMICA 57GcES3.33HZpTaA(Xx) PIZZA
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Funkcja Pizza 300°C
Domowa pizza jak z pizzerii
Wyśmienita pizza niczym z najlepszej włoskiej pizzerii od teraz w Twoim domu! Dzięki specjalnej Funkcji Pizza 300°C uzyskasz profesjonalny efekt: idealnie chrupiący spód i doskonale podpieczone, nie przesuszone składniki. Wszystko dzięki specjalnie dobranym parametrom pieczenia – równomiernej cyrkulacji gorącego powietrza oraz sile dolnej grzałki oraz bardzo wysokiej temperaturze 300°C, niezbędnej do przygotowania perfekcyjnej pizzy. Funkcja Pizza 300°C gwarantuje, że przepyszna domowa pizza w kilka minut trafi na Twój stół! Możesz też ją wykorzystać by przyrządzić pizzę mrożoną, foccacię, podpłomyki i inne rodzaje tego typu pieczywa.
Chłodny front (3 szyby)
Unikniesz poparzeń
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby – wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.
Nagrzew w 4 min.
Szybkie nagrzewanie piekarnika
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!
Stabilne ruszty żeliwne
Bezpieczeństwo i komfort
Garnek z wrzątkiem chwiejący się na niestabilnym ruszcie może być bardzo niebezpieczny. Dlatego Amica stosuje Stabilne ruszty żeliwne, które nie tylko gwarantują bezpieczeństwo, ale także zwiększają estetykę kuchni. Zostały tak zaprojektowane, że możesz przesuwać gorące garnki, bez ryzyka przemieszczenia rusztu. Ponadto możesz je umyć w zmywarce, eliminując konieczność uciążliwego szorowania. Tak wygląda wygoda od kuchni.
Termoobieg
Równa temperatura wewnątrz całego piekarnika.
Czyszczenie parowe
Para zmiękcza zabrudzenia, które bez trudu usuniemy gąbką z wodą i płynem do mycia naczyń - bez szkodliwej chemii.
Emalia łatwoczyszcząca EasyClean
Wyjątkowo gładka emalia, w którą nie wnikają zabrudzenia
10 funkcji piekarnika
10 funkcji piekarnika, to jeszcze więcej możliwości pieczenia - od rozmrażania do grillowania.
Klasa energetyczna A
Niższe zużycie energii elektrycznej i, co się z tym wiąże, niższe rachunki.
Równomierne pieczenie
Idealna dystrybucja ciepła sprawia, że dania wypiekają się równomiernie.
Rozmrażanie
Funkcja pozwalająca na szybsze rozmrożenie dania w piekarniku.
Wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta)
Kontroluj czas pieczenia, dzięki piekarnikowi z wygodnymi przyciskami i pokrętłami.
Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Kiedy płomień palnika przypadkowo zgaśnie, specjalny zawór automatycznie odetnie dopływ gazu, gwarantując bezpieczeństwo.
Elektryczny zapalacz gazu w pokrętle
Aby uruchomić palnik wystarczy wcisnąć i przekręcić pokrętło.
Przepisy na drzwiach
Praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi.
Szuflada na prowadnicach rolkowych
Przestrzeń do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | gazowo-elektryczna |
| Kolor | Inox |
| PŁYTA | |
| Typ | Gazowa na szkle |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Przedni lewy | palnik duży – moc: 3,0 kW |
| Przedni prawy | palnik mały – moc: 1,00 kW |
| Tylny lewy | palnik średni – moc: 1,75 kW, |
| Tylny prawy | palnik średni – moc: 1,75 kW |
| Ruszt | Żeliwny |
| Zapalarka palników | TAK |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | TAK |
| PIEKARNIK | |
| Typ | Elektryczny |
| Pojemność | 62 l |
| Ilość funkcji piekarnika | 10 |
| Programator piekarnika | LED z kontrolą czasu pieczenia (Ta) |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcje piekarnika | Szybki rozgrzew, Rozmrażanie, Wentylator + grzałka górna + grill, Wzmocniony opiekacz (Supergrill)), Grill, Grzanie dolne, Grzałka dolna i górna, Termoobieg, Grzałka górna+dolna (z wentylatorem), Grzejnik dolny + termoobieg |
| Drabinki boczne | Wytłoczenia |
| Czyszczenie | Parowe , Emalia łatwoczyszcząca , |
| Dodatkowe funkcje | Funkcja Pizza 300°C , Szybkie nagrzewanie , |
| Wyposażenie | Blacha do pieczenia, Siatka , |
| Klasa energetyczna | A |
| Wysokość (cm) | 85 |
| Szerokość (cm) | 50 |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.